Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 24.11.2017
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1848USD   25.462CZK   0.89005GBP   313.05HUF   4.2124PLN   7.5778HRK . . . viac

Leopoldovo múzeum vo Viedni pripravilo voľný vstup pre susedov

Pablo Picasso

Viedeň/Bratislava (COMPRESS)- Špeciálnu akciu pre susedov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Slovinska pripravilo Leopoldovo múzeum vo Viedni. Počas víkendu, 4. a 5. decembra a v stredu 8. decembra si záujemcovia môžu prezrieť zdarma aktuálne výstavy, ako aj stále prezentácie.

Leopoldovo múzeum ponúka napríklad vrcholné diela impresionizmu a klasickej moderny: Cézanne - Picasso - Giacometti z umeleckej zbierky Beyelerovcov alebo výstavu rakúskeho Otta Muehla zo zbierok múzea.

Zdarma si možno v stálych prezentáciach prezrieť naobsiahlejšiu zbierku diel Egona Schieleho, umenie Viedne okolo roku 1900 s dielami Gustava Klimta, Kolomana Mosera a Oskara Kokoschku, ako aj majstrovské diela expresionizmu.

Leopoldovo múzeum nájdu záujemci na námestí Museumsplatz 1 v blízkosti známej Mariahilferstrasse. Leopoldovo múzeum tvorí súčasť komplexu MuseumsQuartier a je otvorené denne okrem utorka od 10.00 do 18.00 hod, vo štvrtok do 21.00 hod. Bližšie informácie na www.leopoldmuseum.at.

Na voľný vstup do Leopoldovho múzea návštevníkom z vybraných krajín postačí pas alebo občiansky preukaz.

17. 1. 2011   
Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.