Panorama.sk
Výlety, prechádzky
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Na bicykli Slovenským Zeleným pásom

Na bicykli Slovenským Zeleným pásom - obálka
Na  bicykli Slovenským Zeleným pásom - obálka

Plnofarebná cykloturistická a turistická mapa v mierke 1:80 000 a o rozmeroch 12x15cm, obsahuje textové, obrázkové i mapové informácie pre cykloturistov z oblastí južné Záhorie a južná časť Malých Karpát, východná časť rakúskeho národného parku DonauAuen a Weinviertel. Na jednej strane je mapa, na druhej je popis desiatich odporúčaných cyklistických výletov.

Autori mapy pozývajú milovníkov bicyklov a prírody na výlety v slovenskom Zelenom páse - v priestore popri riekach Morava a Dunaj. V tomto prírodne a kultúrne zaujímavom prostredí sa príroda mohla rozvíjať relatívne nerušene, veď ešte donedávna bolo neprístupné, zablokované tzv. železnou oponou. Dnes je súčasťou najdlhšieho súvislého európskeho pásu prírody, známeho pod medzinárodným označením Green Belt.

Tipy na výlety sú mienené ako celodenné alebo poldenné rekreačné bicyklovanie. Odporúčané sú cyklistické okruhy alebo cyklistické výlety v kombinácii s vlakom.

Vyšlo v dvoch jazykových verziách, slovenskej a nemeckej.

OBJEDNAJTE TU:Order
Na bicykli Slovenským Zeleným pásom (vypredané)
Cena: 1.50 EUR
Mierka: 1:80 000
Kategória: Cykloturistické mapy a sprievodcovia
Vydavateľ: BicyBa
Vydanie 0
Rok vydania: 2008
ISBN: 0
Počet strán: 0
Rozmery: 0.00 x 0.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Cykloturistické mapy a sprievodcovia

Vydané: 2009-02-02
Aktualizované: 2009-02-02

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.