Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Costa Brava (Merian Live!)

Costa Brava  (Merian Live!)

Turistický sprievodca z nemeckého vydavateľstva Merian, ktorý sa špecializuje na publikovanie literatúry pre turistov a na vydávanie máp v českej jazykovej mutácii. Knižka pomerne malých rozmerov (10,8x19 cm) sa ľahko vojde do kabelky, či malého ruksaku. V sprievodcovi nechýbajú praktické informácie a je napísaný so zmyslom pre zaujímavý detail, ktorý môže ozvláštniť dovolenku. Okrem textových informácií sú tu mapky, plány miest a veľa fotografií.

"To, co nazýváme Costa Bravou, tedy přibližně 220 kilometrů dlouhé pobřeží mezi Portbou na severu a Blanes na jihu, je již dloho cílem hromadné turistiky. Na dovolenou sem přijíždí ročně víc než osm milionů rekreantů. Ten, kdo by si rád atraktivitu kraje na nejzazžím severovýchodě Iberského poloostrova opravdu vychutnal, by sem neměl jezdit právě v červenci nebo v srpnu. V té době je totiž destinace Costa Brava jaksepatří zadaná – se všemi důsledky, jaké si jen můžete představit. Aby bylo naše varování úplné: nechápejte Costa Bravu jen jako úzký pruh pobřeží. Přidejte k tomu i vnitrozemí s půvabnou kulturní krajinou. Nechcete-li se omezit jen na slunce, pláže a vodní sporty, objevíte tu mnoho jedinečností: středověké vesnice, svérázná stará města, restaurace s tradiční gironskou kuchyní, vinařské oblasti, návrší a hory, kláštery, kostely i příjemně rušné týdenní trhy, zajímavá historická a umělecká muzea a mnoho dalšího," radí sprievodca.

OBJEDNAJTE TU:Order
Costa Brava (Merian Live!)
Cena: 6.97 EUR
Mierka: 0
Kategória: Turistickí sprievodcovia - svet
Vydavateľ: Jan Vašut
Vydanie 1
Rok vydania: 2003
ISBN: 80-7236-304-2
Počet strán: 128
Mäkká väzba
Rozmery: 10.80 x 19.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Turistickí sprievodcovia - svet
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.