Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Bulharsko - Černomorské pobřeží (Bulharsko - Čiernomorské pobrežie) - Merian Live!

Bulharsko - Černomorské pobřeží (Bulharsko - Čiernomorské pobrežie) - Merian Live!

Turistický sprievodca z nemeckého vydavateľstva Merian, ktorý sa špecializuje na publikovanie literatúry pre turistov a na vydávanie máp v českej jazykovej mutácii. Knižka pomerne malých rozmerov (10,8x19 cm) sa ľahko vojde do kabelky, či malého ruksaku. V sprievodcovi nechýbajú praktické informácie a je napísaný so zmyslom pre zaujímavý detail, ktorý môže ozvláštniť dovolenku. Okrem textových informácií sú tu mapky, plány miest a veľa fotografií.

"Bulharské pobřeží Černého moře, dlouhé 378 km, sahá od rumunské hranice na severu až k hranicím Turecka na jihu. Je rozděleno na dvě části pohořím Stara Planina, ktoré sa táhne od západu k východu napříč celým Bulharskem. Jižně od něj sa rozprostírá velký Burgaský záliv, severně Varnský záliv. Se světlými třpytivými písečnými pásy, skalnatými zátokami, plážovými jezery a dunami je pobřeží mnohem rozmanitější, než by ste očekávali,” píše sprievodca.

OBJEDNAJTE TU:Order
Bulharsko - Černomorské pobřeží (Bulharsko - Čiernomorské pobrežie) - Merian Live!
Cena: 6.97 EUR
Mierka: 0
Kategória: Turistickí sprievodcovia - svet
Vydavateľ: Jan Vašut
Vydanie 1
Rok vydania: 2004
ISBN: 80-7236-355-7
Počet strán: 128
Mäkká väzba
Rozmery: 10.80 x 19.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Turistickí sprievodcovia - svet
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.