Sport.sk

Malta – Slovensko: Analýza zápasu a individuálne hodnotenia hráčov
Slovensko porazilo Maltu 3:1. Tri body sú doma (a zaslúžene), od pesimistov je nachvíľu pokoj. Sú zápasy, keď ti nejde a keď ti vôbec nejde, navyše cez zaparkovaný autobus sa hrá pomerne veľmi blbo. (Sport.sk)
Darida po San Maríne: Jednoduchší zápas som hral iba raz
Českí reprezentanti si v nedeľňajšom zápase C-skupiny kvalifikácie MS 2018 schuti zastrieľali a na pôde futbalového "trpaslíka" zo San Marína vyhrali vysoko 6:0. Dvojgólový strelec Vladimír Darida žiaril po stretnutí spokojnosťou, mrzelo ho len to, že nepridal ďalšie dva presné zásahy. (Sport.sk)
Maltské média: Slovákom vydláždil cestu za výhrou brankár Hogg
Ohlasy médií na víťazstvo slovenskej futbalovej reprezentácie nad Maltou 3:1 v zápase F-skupiny kvalifikácie MS 2018: (Sport.sk)
Sebavedomý Löw po ďalšej výhre: Pohárový zápas proti tímu z nižšej ligy
Nemeckí futbaloví reprezentanti pokračujú v kvalifikácii MS 2018 bez zaváhania, keď triumfovali aj v piatom zápase za sebou a s plným počtom 15 bodov kraľujú tabuľke C-skupiny. V nedeľu v Baku jasne dominovali a Azerbajdžan zdolali bez problémov 4:1. (Sport.sk)
Marek Hamšík o „lavičkovom” prekvapení: Ešte stále to cítim
Jeho štart iba na lavičke náhradníkov bol zrejme pre celú slovenskú futbalovú verejnosť obrovským šokom. Marek Hamšík, jedna z najväčších opôr Kozákovho mužstva, nefiguroval v základe. Dôvod? Zranenie zadného stehenného svalu. (Sport.sk)
Video: Trojbodový Ján Greguš zložil Hamšíkovi obrovskú poklonu
Bol to pre neho dvanásty štart v najcennejšom drese a rozhodne ho môže považovať za jeden z najvýznamnejších. Stredopoliar Ján Greguš si v kvalifikačnom zápase proti Malte pripísal na konto prvý gól za Slovensko. Ba čo viac, jeho presný zásah znamenal napokon tri body! (Sport.sk)
Diego Costa utrpel ľahšie zranenie členka, naďalej ostáva s tímom
Diego Costa sa zranil na nedeľnom tréningu španielskej futbalovej reprezentácie. Lekárske vyšetrenia ukázali, že jeho členok nezasiahlo vážne poškodenie. (Sport.sk)
Buďme pokojní a nehľaďme na tabuľku, konštatujú Poliaci po tesnej výhre
V polovici európskej časti kvalifikácie o postup na futbalové MS 2018 do Ruska sú spomedzi lídrov deviatich eliminačných skupín "starého kontinentu" v najlepšej pozícii reprezentanti Poľska. (Sport.sk)