Sport.sk

Juventus potvrdil doma rolu favorita, Neapol naďalej stopercentný

Futbalisti SSC Neapol si aj po šiestom zápase novej sezóny Serie A udržujú stopercentnú bilanciu. V sobotňajšom zápase vydreli na ihrisku nováčika Spal 2013 víťazstvo 3:2 a vedú tabuľku s plným počtom 18 bodov. (Sport.sk)
Barcelona naďalej bez porážky, triumf nad Gironou zaklincoval Suárez

Futbalisti Atletica Madrid zvíťazili v sobotňajšom súboji 6. kola španielskej La Ligy nad FC Sevilla 2:0. Skóre otvoril v 46. minúte Yannick Carrasco, druhý presný zásah domácich pridal v 69. minúte francúzsky kanonier Antoine Griezmann. (Sport.sk)
Prvá strata bodov PSG, bez Neymara nečakane zakopol v Montpellieri

Futbalisti Paríža St. Germain prvýkrát v novom ročníku Ligue 1 stratili body. V sobotňajšom dueli 7. kola najvyššej francúzskej súťaže iba remizovali na ihrisku Montpellieru 0:0. (Sport.sk)
Škrtel vynechal istanbulské derby pre zdravotné problémy

Slovenský futbalista Martin Škrtel vynechal pre zranenie sobotňajšie istanbulské derby v rámci 6. kola tureckej ligy, v ktorom jeho Fenerbahce zdolal doma Besiktas 2:1. (Sport.sk)
Ďalší rasistický škandál v PL? Man Utd prešetrí pokriky na Lukakua

Vedenie anglického futbalového klubu Manchester United prešetrí urážlivé pokriky na svojho hráča Romeluho Lukakuho, ktoré odzneli počas sobotňajšieho ligového stretnutia proti Southamptonu. (Sport.sk)
Trnava v Senici víťazne, „bíli andelé“ lietajú na špici tabuľky aj naďalej

Futbalisti Trnavy zvíťazili nad domácimi hráčmi Senice 3:1 v sobotňajšom stretnutí 10. kola slovenskej Fortuna ligy. (Sport.sk)
Zlaté Moravce doma potrebovali na výhru jeden gól

Domáci futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazili 1:0 nad tímom FK Železiarne Podbrezová v sobotňajšom stretnutí 10. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy. Jediný gól zápasu strelil v 44. min útočník Ľubomír Urgela. V nadstavenom čase duelu mohol vyrovnať z voleja striedajúci Matúš Mikuš, ale jeho strela skončila na brvne bránky Pavla Kováča. (Sport.sk)
Dortmund zničil Mönchengladbach, Duda nezabránil prehre Herthy Berlín

Futbalisti Herthy Berlín prehrali v sobotňajšom stretnutí 6. kola nemeckej Bundesligy na trávniku 1. FSV Mainz 05 0:1. Za hostí nastúpil v základnej zostave slovenský stredopoliar Ondrej Duda, v zápase odohral 72 minút. Jeho spoluhráč Peter Pekarík sedel celý zápas na lavičke náhradníkov. (Sport.sk)