Denník N

Bola som na školení o sexuálnom obťažovaní. Muži sa tam pýtali, o čo ženám vlastne ide
Okrem jednej výnimky si všetci zo školenia odniesli najmä to, že si budú dávať pozor na jazyk. (Denník N)
Tá, čo sa Viedni stará o kone
Viete, ja cestujem na Slovensko len druhýkrát v živote. Nepoznám to tu, hovorí mladá Rómka s moravským prízvukom. (Denník N)
Most-Híd je zlý, lebo Bašternák!
Takže k podvodu na voličoch ešte raz a naposledy. Nikdy pred voľbami som sa nevyjadril tak, že vylučujem akúkoľvek spoluprácu so stranou Smer po parlamentných voľbách. Naopak, vyjadril som sa takto o inej koaličnej strane – o SNS. (Denník N)
Republikánsky daňový zákon by predznamenal bezútešnú budúcnosť
Kým Ameriku predbiehajú iné krajiny, kongres ide znižovať už aj tak nízke verejné výdavky, čo krajinu ešte viac spomalí. (Denník N)
Prítomnosť pamäti, pamäť prítomnosti
Zrušenie Mečiarových amnestií znamenalo skoncovanie s jeho klamstvami. Ísť ďalej touto cestou poškodzuje politickú kultúru.  (Denník N)
Keď populistický chvost krúti nemeckým chvostom
Hoci sa Nemecku vo vyšehradskom regióne podarilo presadiť svoju ekonomickú dominanciu, taktiež sa však stalo závislejším od svojich stále populistickejších východných susedov. (Denník N)
Keď sa „arabská ulica“ presťahuje do Švédska
Protižidovské násilie sa šíri do liberálnej Európy, kde majú imigranti na rozdiel od arabských a iných moslimských krajín slobodu protestu. (Denník N)
Všetko, čo by ste mali vedieť o tom, ako ústavní sudcovia prikázali Kiskovi konať
Ústavný právnik Ján Drgonec napísal podrobnú analýzu rozhodnutia Ústavného súdu, na základe ktorého Andrej Kiska vymenoval nových ústavných sudcov. Pre právnikov povinné čítanie, pre laikov detailné vysvetlenie, v čom je problém. (Denník N)