PRAVDA

Vianočné trhy na bratislavskom Hlavnom námestí otvoria 24. novembra
Toto podujatie odštartuje sériu podujatí, ktoré nazvali Vianočná Bratislava 2017, tento rok bude trvať do piatka 22. decembra. (PRAVDA)
Žiaci ždiarskej základnej školy už majú učebňu aj priamo v prírode
Pri škole vznikla zóna s náučno relaxačným chodníkom. (PRAVDA)
Náš tip: Noc divadiel ponúkne zaujímavý program po celom Slovensku. Vyberte si
Brány divadiel, kultúrnych centier a umeleckých škôl po Slovensku budú v sobotu otvorené až do hlbokej noci. Noc divadiel ponúkne zážitok dospelým aj deťom. (PRAVDA)
Osem faktov o Srbsku: Toto ste o ňom vedeli?
Cez malú republiku na Balkáne často len prejdeme na ceste k Jadranskému moru. Stojí však za to zastaviť sa a objaviť zaujímavosti tejto krajiny. (PRAVDA)
V Dúbravke bude v piatok jubilejný ročník klobásového festivalu
“Na tohtoročnom jubilejnom ročníku budú súťažiť čabianska, petrovská, záhorácka, dúbravská či liptovská klobása,“ uviedol organizátor. (PRAVDA)
Turisti, ste lakomí, 500 eur za obed je OK, vracia úder primátor Benátok
Primátor Benátok označil turistov, ktorí sa sťažovali, že za obed v reštaurácii blízko Námestia svätého Marka dostali účet 526 eur, za lakomcov. (PRAVDA)
Plánuje sa už aj tretia etapa Cesty okolo Tatier
Mesto Spišská Belá sa zapojí aj do 3. etapy cezhraničného projektu Cesta okolo Tatier. V prípade úspešnosti projektu plánuje výstavbu dvoch úsekov cyklotrás. (PRAVDA)
Tip na dobrý výlet: V gazdovskej dedinke Abeland nemajú wifi
V prostredí karpatskej prírody vyrástol v Lozorne ranč rodiny Abelovcov. Nadšenie, pracovitosť a láska stačia na vytvorenie krásneho miesta. (PRAVDA)