Sector

Divinity Original Sin 2 kraľuje PC rebríčku hodnotení za rok 2017
Prvým recenziám to vďaka rozľahlosti hry chviľu trvalo ale Divinity Original Sin 2 po týždni od opustenia early access valcuje metacritic PC rebríček a zaraďuje sa k najlepšie hodnotením hrám roku 2017. Má 9.4 priemer a v PC rebríčku je tak prvá, celkovo (Sector)
Video : Code Vein TGS 2018 trailer
Tokyo Game Show výstava priniesla príbehový trailer na JRPG hru Code Vein. Bandai Namco ju plánuje vydať už začiatkom budúceho roka na PC, Xbox One a PS4. (Sector)
Video : Nintendo pôsobí už 40 rokov v konzolovom biznise
Nintendo je na konzolovej scéne už 40 rokov a za tú dobu priniesli množstvo legendárnych titulov a hlavne zástup konzol a handheldov. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo hráči za tých 40 rokov s Nintendom zažili. (Sector)
Forza Motorsport 7 porovnanie Xbox One X vs Xbox One a PC
DF porovnalo všetky tri verzie Forzy Motorsport 7. Zatiaľ čo Xbox One verzia je 1080p, ale pekne zoškálovaná na svoj výkon, PC a Xbox One X sú prakticky rovnaké, rozdiel je len v 8xMSAA pre PC a EQAA na Xbox One X. (Sector)
DDR5 pamäte sa blížia, budú dvojnásobne rýchlejšie ako DDR4
DDR4 už je štandardom v PC, ale zdá sa, že už v roku 2019 uvidíme DDR5. (Sector)
Blog: Comicsalon Istrocon 2017
Programalice na svojom blogu zverejnila niekoľko fotiek a dojmov z tohtoročného Istroconu. (Sector)
Aký má presne problém PUBG s Fortnite Battle Royale módom od Epicu?
Autori z Bluehole v interview špecifikovali, že problém nemajú ani tak s kopírovanim módu, ale s prístupom Epicu. Platia im totiž masívne peniaze za engine, Epic vyhlasuje ako podporujú indie vývojárov a potom takto zradia svojho najväčšieho indie klient (Sector)
Forza Motorsport 7 odomkne framerate na PC
Demo a zrejme aj pri vydaní plná Forza bude obmedzená na 60 fps, autori však potvrdili že ďalšie updaty to odomknú. Rovnako demo nepodporovalo 21:9 rozlíšenia a hra masívne využívala jedno jadro procesora. Autori však hovoria že hra sa škáluje aj na 16 j (Sector)