Pravda

Kanonáda v Příbrame. Slavia nadelila domácim osmičku
Futbalisti Slavie Praha zvíťazili v sobotňajšom dueli 18. najvyššej českej súťaže na pôde 1. FK Příbram nevídane vysoko 8:1. (Pravda)
Mucha chválil Priskina i prínos Vitteka po výhre nad Trenčínom
Zaujímavý priebeh mal duel 21. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže medzi Slovanom Bratislava a AS Trenčín, ktorý sa v sobotu hral na Pasienkoch. (Pravda)
Duda neuvažoval nad koncom kariéry, teraz chce najmä zostať zdravý
Obrovská úľava - Ondrej Duda sa konečne dočkal premiérového štartu v majstrovskom zápase v drese Herthy Berlín. (Pravda)
Hamšíkovci prekvapujúco zakopli. Doma prehrali s Atalantou
Futbalisti Neapola doma prehrali s hráčmi Atalanty 0:2 v sobotňajšom stretnutí 26. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A. (Pravda)
Chelsea naďalej kráča pevným krokom za titulom
Futbalisti londýnskej Chelsea doma zdolali hráčov Swansea 3:1 v sobotňajšom stretnutí 26. kola najvyššej anglickej súťaže Premier League. (Pravda)
Bayern Mníchov rozdrvil Hamburg. Lewandowski si pripísal hetrik
Futbalisti Herthy Berlín doma zvíťazili v sobotnom stretnutí 22. kola najvyššej nemeckej súťaže nad hráčmi Eintrachtu Frankfurt 2:0. (Pravda)
Slovan si v divokej prestrelke poradil s Trenčínom. Senica opäť šokovala
Futbalisti Dunajskej Stredy doma zdolali hráčov Prešova jasne 5:0 v sobotňajšom stretnutí 21. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy. (Pravda)
Kanonier Adamec začínal veľkú kariéru ako vojak na Broadwayi
Je posledný žijúci futbalista z troch Slovákov, ktorí si zahrali na dvoch majstrovstvách sveta. Z MS 1962 v Čile má historickú striebornú medailu. (Pravda)