Pravda

Vybučali ho, aby o šesť minút zachránil Škótsko. A trénerovi "kožu"
V kvalifikačnej F-skupine o postup na majstrovstvá sveta 2018 vo futbale, v ktorej účinkuje aj slovenská reprezentácia, už iba Anglicko neokúsilo trpkosť prehry. (Pravda)
Kozák: Dôležité sú body. Ak chceme hrať baráž, vždy o ne musíme bojovať
Herne utrápené, ale v konečnom dôsledku presvedčivé víťazstvo 3:1 dosiahli slovenskí futbalisti v kvalifikačnom súboji o postup na MS 2018 na Malte. (Pravda)
Známkovanie! Kto vás proti Malte sklamal a kto potešil?
Slovensko zdolalo v kvalifikácii na MS 2018 Maltu 3:1. Víťazstvo sa nerodilo ľahko. Oznámkujte výkon zverencov Jána Kozáka. (Pravda)
Angličania zdolali Litvu, Škóti zasa Slovinsko. Česi úradovali v San Maríne
Futbalisti Anglicka si upevnili líderskú pozíciu v "slovenskej" F-skupine európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska. (Pravda)
Slováci to na Malte ľahké nemali. Tri body však vydreli
Slovenskí futbaloví reprezentanti v zápase kvalifikácie o MS 2018 vyhrali na Malte 3:1. O góly sa postarali Weiss, Greguš a Nemec. (Pravda)
Nezahrali sme dobre, ba ani zle. Bolo to príšerné, zúril Holanďan Robben
Sedemnásťročný holandský futbalista Matthijs de Ligt asi raz nebude nadšene rozprávať vnúčatám o svojom debute v reprezentácii. (Pravda)
Pekarík: Stačí aj gól v poslednej minúte. Ak bude víťazný
V ankete Pravdy a Slovenského futbalového zväzu o najlepšieho futbalistu sa rok čo rok zlepšuje. Bodoval v nej už deväťkrát, v najsilnejšej desiatke sa ocitol šesťkrát. (Pravda)
Na Malte čaká trojbodová úloha. Nebude to ľahké, vraví Kozák
Slovenskí futbaloví reprezentanti odštartujú rok v nedeľu večer na Malte. Čaká ich trojbodová úloha. Ak chcú naďalej žiť v boji o Rusko, zaváhanie u outsidera si nemôžu dovoliť. (Pravda)