SME

Barcelonu pobúril športový tribunál, Neymar definitívne v El Clásicu hrať nebude
Keďže sa športový tribunál nevyjadril ani dvanásť hodín pred začiatkom duelu, klub hráča nenominoval na zápas. (SME)
Tento rok sa vyvíja lepšie ako minulý, tvrdí tréner Atlética Simeone
Futbalisti madridského tímu vyhrali na ihrisku Espanyolu Barcelona a upevnili si tretie miesto v tabuľke. (SME)
Nebojte sa Bayernu, motivoval hráčov Mainzu Karhan. A nečakane získali bod
Bol to ťažký zápas, ale očakávali sme viac, priznal tréner Bayernu Mníchov Carlo Ancelotti po remíze 2:2. (SME)
Zranenia ho stále prenasledujú. Hráča Dortmundu zrejme opäť čaká dlhšia pauza
Vyzerá to tak, že si natrhol postranné väzy, informoval o stave Nuriho Sahina tréner Thomas Tuchel. (SME)
Rusnákovi sa za morom darí, strelil ďalší gól
Zásah slovenského reprezentanta body tímu Real Salt Lake napokon nepriniesol. S Atlantou prehral 1:3. (SME)
V zápase padlo deväť gólov. Fiorentina zdolala Inter Miláno
V druhom sobotnom zápase Bologna nestačila na Atalantu Bergamo, prehrala 2:3. (SME)
Londýnske derby v FA Cupe vyhrala Chelsea, postúpila do finále
Vo vyrovnanom zápase rozhodli striedania. (SME)
Bayern žiada vysvetlenie zásahu španielskej polície
Polícia zasiahla obuškami počas polčasovej prestávky v zápase Ligy majstrov proti Realu Madrid. (SME)