Staromest. kuriér

MOB: Čardášová princezná v MDPOH 22. januára
Metropolitný orchester Bratislava prinesie 22. januára prierez najslávnejšou operetou pri príležitosti stého výročia premiéry a to hneď dvomi predstaveniami. (Staromest. kuriér)
Veľtrhy ITF SLOVAKIATOUR a DANUBIUS GASTRO budú od 26. januára v Inchebe
Tradičné a populárne veľtrhy ITF Slovakiatour a Danubius Gastro budú od 26. januára do 29. januára v bratislavskej INCHEBE. (Staromest. kuriér)
Nové Mesto hľadá nájomcu spoločenského domu Vernosť
Bratislavské Nové Mesto sa opäť snaží prenajať priestory trojpodlažného spoločenského domu Vernosť na Nobelovej ulici. (Staromest. kuriér)
HAZARD: O obmedzení hazardu v meste rozhodne zastupiteľstvo vo februári
O obmedzení hazardu v Bratislave rozhodnú mestskí poslanci na svojom februárovom zasadnutí. Informoval o tom dnes primátor hlavného mesta Ivo Nesrovnal s tým, že sa ukončila kontrola všetkých 136.139 odovzdaných podpisov pod petíciu za zákaz hazardu v meste. "Kontrola ukázala, že máme platných 98.118 podpisov," priblížil primátor. (Staromest. kuriér)
KULTÚRA: Prvý semester tretieho Filmového kabinetu sa začne 24. januára
Prvý semester tretieho Filmového kabinetu, vzdelávacieho cyklu o dejinách svetovej a slovenskej kinematografie, sa v bratislavskom Kine Lumiére začne 24. januára. (Staromest. kuriér)
Staré Mesto prepláca seniorom časť nákladov na taxík k lekárovi
Bratislavské Staré Mesto sa svojim seniorom snaží pomôcť aj finančným príspevkom na taxík. Ten sa však týka výhradne prípadov návštevy lekára alebo zdravotníckeho zariadenia a jeho výška je 2,5 eura. (Staromest. kuriér)
Linka č. 37 bude premávať v kratších intervaloch od konca januára
Cestujúci autobusovou linkou číslo 37, premávajúcou medzi centrom hlavného mesta a Záhorskou Bystricou, sa zvýšeného počtu spojov dočkajú 30. januára. (Staromest. kuriér)
DESAŤ ROKOV S VAMI: Bratislava vo fotografii v roku 2016
Bratislavský kuriér je už DESAŤ ROKOV S VAMI. Prinášame Vám niekoľko fotografií a obrázkov z minulého roku, roku 2016. (Staromest. kuriér)