Staromest. kuriér

Bratislavské bábkové divadlo sa otvára smerom k dospelému divákovi
Bratislavská bábkové divadlo obohatí svoj repertoár o netradičné scénické dielo Kráľ určené pre dospelého diváka a mládež. (Staromest. kuriér)
Začína sa rekonštrukcia Domu kultúry Lúky
Fasáda s moderným dizajnom, zateplenie, výmena časti okien a vynovený vstupný priestor, to všetko je súčasťou prvej etapy rekonštrukcie Domu kultúry Lúky v Petržalke. (Staromest. kuriér)
V Dúbravke a Rači plánujú investori výstavbu polyfunkčných komplexov
V bratislavských mestských častiach Dúbravka a Rača plánujú developeri výstavbu polyfunkčných komplexov. Projekt Čerešne 2 chce postaviť spoločnosť ITIS v Dúbravke. V Rači plánuje investor B.D. Rača komplex Rendez Vous. (Staromest. kuriér)
V súvislosti so zverením pozemkov Dúbravke sa primátor obrátil na prokuratúru
Primátor Ivo Nesrovnal tvrdí, že uznesenie o zverení pozemkov Dúbravke, ktoré na ostatnom mestskom zastupiteľstve schválili poslanci, je nezákonné. Obrátil sa preto na prokurátora. (Staromest. kuriér)
Cirkevný zbor ECAV v bratislavskej Rači pripravil na nedeľu koncert
Už tradičné podujatie v období pôstu pripravil aj tento rok Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsbuského vyznania (ECAV) na Slovensku v Bratislave-Rači. (Staromest. kuriér)
Starostovia Bratislavy: Magistrát sa zmieta v chaose a populistických rečiach
Regionálne združenie mestských častí Bratislavy opätovne upozorňuje, že spolupráca a výkon magistrátu sa ani po polroku, kedy starostovia sedemnástich mestských častí vyjadrili svoju nespokojnosť s riešením problémov miestnych samospráv vedeniu mesta, nezlepšili. (Staromest. kuriér)
Mesto dostalo 127 povolení na odstránenie nelegálnej reklamy
Hoci znižovanie reklamného smogu v hlavnom meste neprinesie zázračné výsledky zo dňa na deň, pozitívny trend je a bude viditeľný. Myslí si to primátor hlavného mesta SR Ivo Nesrovnal. (Staromest. kuriér)
Mesto sa zapojí do svetovej kampane Hodina Zeme
Bratislava sa zapojí do celosvetovej kampane Hodina Zeme. Viaceré dominanty mesta sa v sobotu (25.3.) o 20.30 h symbolicky ponoria na 60 minút do tmy. (Staromest. kuriér)