Aktuality magistrátu

Bratislavská mediačná kancelária
(Aktuality magistrátu)
Panorama city
(Aktuality magistrátu)
V biznis štvrti Panorama vznikol nový verejný priestor s detským ihriskom
Bratislava 19. októbra 2017 – Elegantná biznis zóna Panorama vo vznikajúcej mestskej štvrti pri Dunaji sa rozrástla o viacúčelový verejný priestor. Vo vnútrobloku medzi obytnými vežami Panorama City, administratívnym komplexom Panorama Business II a TOWER 115 vznikla zelená oddychová zóna, ktorú dnes za účasti primátora Bratislavy Iva Nesrovnala odovzdala spoločnosť J&T REAL ESTATE do užívania verejnosti. Priestor zahŕňa malé námestie, park, promenádu a moderné detské ihrisko, ktoré spolu s ponukou kaviarní a obchodných prevádzok vytvárajú príjemné miesto na oddych pre obyvateľov bytových domov aj zamestnancov administratívnych objektov v zóne. (Aktuality magistrátu)
Október 2017
(Aktuality magistrátu)
Trnavské mýto
(Aktuality magistrátu)
Pozvánka na mestskú radu
Pozvánka na mestskú radu dňa 26.10.2017 (Aktuality magistrátu)
Čiastočná uzávierka Štefánikovej ulice v Starom Meste
Bratislava 19. októbra 2017 - Upozorňujeme vodičov a cestujúcu verejnosť na čiastočnú uzávierku miestnej komunikácie Štefánikova ulica 1 v Bratislave - Staré Mesto v termíne od 19.10.2017 do 30.11.2017 (vždy len vo štvrtok v čase od 10:00 h do 14:00 h) v smere do centra mesta pred križovatkou Palisády - pravý jazdný pruh v dĺžke cca 15 m z dôvodu pristavenia kontajnera pre stavbu "Rekonštrukcia objektu Štefánikova 1, Bratislava". (Aktuality magistrátu)
NÁRODNÁ KULTÚRNA PAMIATKA HRAD DEVÍN – SPRÍSTUPNENIE HORNÉHO HRADU
Projekt „NÁRODNÁ KULTÚRNA PAMIATKA HRAD DEVÍN – SPRÍSTUPNENIE HORNÉHO HRADU VEREJNOSTI“ Hlavné mesto SR Bratislava získalo na projekt „NKP hrad Devín – sprístupnenie horného hradu verejnosti“ prostriedky z Finančného mechanizmu EHP na opätovné sprístupnenie horného hradu, ktorý bol pre verejnosť uzavretý od jesene 2008. (Aktuality magistrátu)