ČTK

Boston útočí na lídra Východu Cleveland a odskočil Washingtonu
Boston - Basketbalisté Bostonu vyhráli v nedělním utkání NBA 112:108 nad Miami a čtvrtou výhrou v řadě vytvořili tlak na lídra Východní konference Cleveland, který má sice dva zápasy... (ČTK)
Veselý prohrál v Miami se Sockem, Šafářová neobhájí titul v deblu
Miami - Jiří Veselý vypadl na tenisovém turnaji v Miami ve třetím kole. V boji o postup do osmifinále prohrál s třináctým nasazeným Američanem Jackem Sockem 3:6, 6:7. ... (ČTK)
Voráček, Gudas a Hemský v NHL skórovali a slavili výhry
New York - Útočník Jakub Voráček a obránce Radko Gudas přispěli v nedělním utkání NHL jedním gólem k vítězství hokejistů Philadelphie 6:2 v Pittsburghu. Skóroval také Aleš Hemský... (ČTK)
Barák si vylepšil reprezentační bilanci na tři starty a tři góly
Serravalle (San Marino) - Záložník Antonín Barák dvěma góly a přihrávkou v prvním poločase nasměroval české fotbalisty k drtivé výhře 6:0 v utkání světové kvalifikace na půdě... (ČTK)
Trenér Blind byl odvolán od nizozemských fotbalistů
Amsterodam - Den po porážce 0:2 v Bulharsku byl od fotbalistů Nizozemska odvolán trenér Danny Blind. Tým vedl od léta 2015, nerozehrál s ním ale dobře kvalifikaci o postup na mistrovství... (ČTK)
Darida si penaltou napravil chuť po dvou tyčích
Serravalle (San Marino) - V dosavadních 42 reprezentačních zápasech vstřelil Vladimír Darida jediný gól, v duelu proti fotbalistům San Marina si bilanci vylepšil hned o dva zásahy. Navíc... (ČTK)
Takhle bych si představoval fotbal, řekl Jarolím k rekordní půli
Serravalle (San Marino) - Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím si po vítězství 6:0 v utkání kvalifikace mistrovství světa na půdě San Marina pochvaloval první poločas, který český... (ČTK)
Sivok byl před zápasem nervózní, v poločase se s trenérem smál
Serravalle (San Marino) - Kapitán Tomáš Sivok jako jediný ze současných fotbalových reprezentantů pamatoval poslední zápas na hřišti San Marina. Tehdy z lavičky sledoval, jak jeho spoluhráči... (ČTK)