ČTK

Judisté trápili favorizovanou Francii, nakonec těsně prohráli
Varšava - Čeští judisté na mistrovství Evropy ve Varšavě trápili v osmifinále soutěže družstev šampiony z roku 2015 Francouze. Bez své největší hvězdy Lukáše Krpálka, kterému... (ČTK)
Homoláč ve Vídni útočil na maratonský limit pro MS marně
Vídeň - Útok na limit pro mistrovství světa Jiřímu Homoláčovi v maratonu ve Vídni nevyšel. V chladném a větrném počasí nejlepší český vytrvalec skončil čtrnáctý v čase 2:18:43... (ČTK)
V odvetě v Německu nastoupí jiný první útok s kapitánem Zohornou
Mannheim (Německo) - Čeští hokejisté nastoupí do dnešního odvetného přípravného utkání proti domácímu Německu s výrazně pozměněnou sestavou. V brance bude od začátku Dominik... (ČTK)
Atlanta snížila v sérii s basketbalisty Washingtonu na 1:2
New York - Basketbalisté Atlanty předvedli ve třetím utkání prvního kola play off NBA s Washingtonem drtivý nástup, už v první čtvrtině vedli o 25 bodů a nakonec zvítězili 116:98. V... (ČTK)
Sobotka přihrál na postupový gól, Plekanec i Hertl končí
New York - Vladimír Sobotka přihrál v prodloužení na vítězný gól hokejistů St. Louis, kteří vyhráli v Minnesotě 4:3 a ovládli celou sérii 1. kola play off NHL 4:1 na zápasy. Z bojů... (ČTK)
Atlético vydřelo výhru na hřišti Espaňolu, rozhodl Griezmann
Barcelona - Fotbalisté Atlética Madrid zvítězili ve španělské lize na půdě Espaňolu Barcelona 1:0 gólem Antoinea Griezmanna, který v 73. minutě dorazil zblokovanou střelu spoluhráče.... (ČTK)
Abraham odstartuje do Velké ceny Ameriky ze šesté řady
Austin (USA) - Karel Abraham odstartuje v neděli do motocyklové Velké ceny Ameriky v královské kategorii MotoGP z šesté řady. Jakub Kornfeil bude v nejslabší třídě Moto3 na roštu v osmé... (ČTK)
České tenistky hrají v semifinále Fed Cupu v USA 1:1
Tampa - České tenistky hrají v semifinále Fed Cupu v USA po prvním dnu nerozhodně 1:1 a i v oslabené sestavě drží naději na postup do dalšího finále. Sedmnáctiletá Markéta Vondroušová... (ČTK)