Medialne.sk

Novinárky BBC tlačia na okamžitú rovnosť platov s mužmi. Zarábajú oveľa menej
Niektoré z najprominentnejších ženských novinárok a moderátoriek mediálneho koncernu BBC žiadajú vedenie, aby oveľa rýchlejšie vyrovnalo platovú nerovnováhu medzi pohlaviami. Podľa ich názoru by sa tak malo stať okamžite, a nie až o niekoľko rokov, ako to navrhuje vedenie. (Medialne.sk)
Ako sa dá predať krajina cez Game of Thrones
Ad-week-end | Súhrn najnovších reklamných kampaní vo svete predstavených tento týždeň. (Medialne.sk)
Adept na virál roku: Ako môže roztopená kačka potrápiť internet
Digitálny týždeň | Nové Atari (Medialne.sk)
U Danka končí hovorkyňa, ktorá médiám poslala správu o nostalgii v Kórei
Predseda parlamentu Andrej Danko mení svoj mediálny tím. Ako jeho hovorkyňa od 1. augusta končí Eva Kliská, ktorá pôsobila pri ňom od mája 2016. (Medialne.sk)
Od Oscara po vaginálne vajíčka. Z Gwyneth Paltrow sa vykľula hoaxová milionárka
V deväťdesiatych rokoch bola Gwyneth Paltrow jednou z najpopulárnejších hollywoodských herečiek. Vrcholom jej kariéry bolo, keď za film Zamilovaný Shakespeare z roku 1998 vyhrala Oscara… a tam sa jej herecký vzostup aj skončil. Po roku 2000 bola Gwyneth známa najmä ako manželka speváka skupiny Coldplay Chrisa Martina a priateľka Iron Mana v marvelovských akčákoch. Herečka sa začala venovať skôr rodine a čoraz viac zdravému životnému štýlu. (Medialne.sk)
Slovenský Blinnker používajú už tisícky motoristov. Chce odmeňovať za aktivitu
Aj keď mobil je to posledné, na čo by šoféri mali myslieť počas jazdy, pre smartfóny existuje množstvo užitočných aplikácií, ktoré zvyšujú komfort vedenia aj vlastnenia auta. Od navigácií ako Waze a Sygic, cez meranie spotreby benzínu až po množstvo spravodajských a servisných služieb. Auto-moto témam sa venuje aj množstvo diskusných fór a facebookových skupín. (Medialne.sk)
Trumpov hovorca opúšťa Biely dom. Rezignoval
Hovorca amerického prezidenta Donalda Trumpa Sean Spicer v piatok rezignoval. S odvolaním sa na svoje zdroje o tom informoval denník The New York Times. (Medialne.sk)
Manažér reťazca varoval na Facebooku: Nákupné košíky sú životu nebezpečné
Facebooková komunikácia väčšiny firiem rozhodne nepatrí k tomu najzábavnejšiemu obsahu na sociálnych sieťach a virálny zásah sa bez peňazí podarí málokedy. Jednou z výnimiek bol tento týždeň príspevok manažéra nemeckého reťazca Rewe, ktorý u nás vlastní sieť Billa. (Medialne.sk)