Medialne.sk

Počúvanosť rádií: Anténa Rock dosiahla nové maximum
Najnovšia vlna prieskumu MML-TGI agentúry Median SK za druhý a tretí kvartál 2017 nepriniesla na rozhlasovom žiadne prekvapenia, slovenské rozhlasové stanice si dlhodobo udržiavajú zhruba rovnaké čísla počúvanosti, pohyby sú nanajvýš na úrovni štatisticky irelevantných desatín percentného bodu. (Medialne.sk)
Marián Leško vydal knihu: Chudák každý, kto po nich tú káru bude ťahať ďalej
„Každá vláda, s výnimkou Radičovej, vypracovala vlastný systém založený na korupčných základoch,“ hovorí v rozhovore pre Mediálne.sk komentátor Marián Leško. V týchto dňoch mu vo vydavateľstve Premedia vyšla kniha rozhovorov, ktoré s ním robil ďalší novinár Tomáš Gális. Poskytuje komplexný pohľad na slovenskú politiku po rozdelení Československa. (Medialne.sk)
USA zmiernili reguláciu vlastníctva médií
Americký telekomunikačný regulátor FCC vo štvrtok zmiernil reguláciu vlastníctva médií, aby uľahčil fungovanie tradičných médií v zápase s internetovou konkurenciou. Úrad zrušil obmedzenie staré viac ako 40 rokov, ktoré zabraňuje súbežnému vlastníctvu tlačeného média a televíznej stanice v rovnakom regióne. (Medialne.sk)
Slovenský Orange sa púšťa do odvážneho projektu. 5G sieť chce už o dva roky
Spoločnosť Orange Slovensko má ambíciu uviesť 5G ako jeden z prvých operátorov v Európe medzi rokmi 2020 a 2022. Orange uzavrel strategické partnerstvá o spolupráci pri vývoji 5G s dodávateľmi, ako sú NOKIA či Ericsson. (Medialne.sk)
Je tu ďalšia TREND Online Academy. Spoznajte najaktuálnejšie trendy v online marketingu
Inzercia Môžete sa tešiť na nové témy, najlepších spíkrov a aktuálne prípadové štúdie z online marketingu. Podujatie sa uskutoční 22. 11. v bratislavskom hoteli NH Gate One. (Medialne.sk)
Lidl chce do regálov viac Slovenska, pátra po domácich dodávateľoch
Lidl sa snaží rozšíriť ponuku domácich výrobkov. Hľadá tak domácich dodávateľov, ktorí dokážu svoje výrobky dodávať do 130 predajní, ktoré má na Slovensku. (Medialne.sk)
Hamé dáva na etikety fotografiu dieťaťa svojej zamestnankyne, kvôli novej legislatíve
(Medialne.sk)
Facebook spustil Stories pre skupiny a udalosti
(Medialne.sk)