Pravda

Ako zvýšiť platy
MARTIN KOVÁČIK: Francúzi zarábajú v čistom priemerne 2 300 eur mesačne a mnohí sa z frustrácie obzerajú po populistických politikoch. (Pravda)
Extrém na ústupe?
ROBERT ŠKOPEC: Ako je známe, Európska únia hľadá možnosti, kam umiestniť 160-tisíc migrantov z jej južných členských krajín. (Pravda)
Jeden a štvrť scenára
RADOVAN GEIST: Po piatich scenároch budúcnosti EÚ prišla komisia s troma scenármi vývoja sociálneho piliera EÚ. (Pravda)
Pohotovosť
MARIÁN REPA: S fungovaním pohotovostí na Slovensku nie je spokojný nikto. Pacienti preto, lebo ich počet sa neustále redukuje. (Pravda)
Test systému
PETER JAVŮREK: Prípad poslanca Stanislava Mizíka sa začal s hurhajom. (Pravda)
Dôstojnosť na prvom mieste
HANA FÁBRY: Rozmýšľam o ľuďoch z môjho okolia, o sebe, i o tých, o ktorých sa hovorí najmä v čase vianočných sviatkov v súvislosti so zvládaním zimy a podávaním teplých polievok. (Pravda)
Dejepis nepostačí
PETER JAVŮREK: Prvou otázkou, ktorá človeku pri čítaní výsledkov výskumu školskej inšpekcie je otázka, či sa postoje slovenskej mládeže líšia od postojov celej spoločnosti. (Pravda)
Bravo, Macron, ako ďalej?
ARNAUD SEGRETAIN: Niet pochýb, že Emmanuelovi Macronovi sa za jeden rok podarilo to, čo väčšina politikov nedosiahne ani počas celej svojej kariéry. (Pravda)