TV Bratislava

METRO DNES - 23.06.2017
Leto síce mnohí obľubujú práve preto, že je teplo, no horúčavy so sebou prinášajú aj mnohé nepríjemnosti. Okrem iného sa vyrojili aj komáre, najmä v oblastiach pri vodných tokoch a jazerách. Pomôže nám samospráv zbaviť sa ich? Ak práve rozmýšľate kam na dovolenku, máme pre ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 22.06.2017
Ak sa dá, mnohí v týchto horúčavách utekajú k vode. Dobrou správou je, že stále pribúda kúpalísk, kde sa dá kúpať. Sezónu odštartovala napríklad aj legendárna Matadorka. Nadšencov cyklistiky neodradia aj vysoké teploty. Pre ich máme tiež dobrú správu. Cyklovlak Záhoráčik ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 21.06.2017
Nové Mesto radikálne odmieta zbúranie budovy Istropolisu Jednotlivci i firmy, ktoré využívajú verejnú kanalizáciu na odvod odpadovej vody bez zmluvy, to v lete môžu môžu napraviť bez sankcií Hodina deťom oslávila významné výročie Aké je hospodárenie Bratislavy? Dozviete ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 20.06.2017
Tento rok si pripomíname 300-té výročie narodenia Márie Terézie, ktorá mala naozaj veľký vplyv aj na rozvoj Slovenska. Jednoducho patrí k najvýznamnejším panovníkom na našom území. Aj preto si ju pripomíname rôznymi podujatiami. My sme vás zobrali do bratislavského Notre Dame, kde ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 19.06.2017
Má 90 rokov, javiska sa však vzdať nechystá. Mária Kráľovičová oslavovala aj v Petržalke. Krajanský inštitút v Bratislave vydal mapu nášho hlavného mesta s ulicami pomenovanými podľa Slovákov žijúcich v zahraničí Ďalšie dve ihriská v meste sa dočkajú rekonštrukcie Hovorili ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 16.06.2017
Okolo nás sa až priveľmi darí extrémistickým názorom a tak aj predstavitelia samosprávy hľadajú cesty, ako ich eliminovať. Napríklad diskusiami so študentmi na školách. Na jednu z nich sme zašli v Metre Dnes. V Karlovej Vsi by konečne mohla vyrásť nová lodenica. Kde sa stala chyba, ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 15.06.2017
Vojvoda z Edinburghu pomáha bratislavským žiakom. Aj ružinovské deti zo sociálne slabých rodín budú mať pekné prázdniny. Oslavy Dunaja sa začnú už zajtra, na čo sa môžeme tešiť? Týmto témam sme a venovali v Metre Dnes a posvietili sme si aj na to, v akom stave sú mosty v hlavnom ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 14.06.2017
Mesto vytvorilo prvú zelenú strechu na Domove seniorov Archa na Kramároch Nové Mesto má od utorka nového poslanca Jeden z mestských poslancov navrhuje zrušiť súťaž na nákup 90 nových autobusov Materská škola na Znievskej sa definitívne nebude predávať Kuchajdu nedávno ... (TV Bratislava)