TV Bratislava

METRO DNES - 28.04.2017
V Bratislave žije mnoho skutočných osobností, ktoré si zaslúžia našu úctu. V Metre Dnes sme vám niektoré predstavili. Vraví sa, že najkrajší pohľad je z chrbta koňa. My sme sa vás pokúsili presvedčiť, že na zahodenie nie je ani pohľad zo stupienka smetiarskeho auta. A v štúdiu ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 01.05.2017
Výstavbu 68 náhradných nájomných bytov v mestskej časti Dúbravka, v lokalite Pri kríži, v piatok pozastavil Okresný súd Bratislava IV Nie je fér, ak má Petržalka riešiť problém, ktorý nespôsobila, aj takto vníma starosta Vladimír Bajan situáciu okolo zdevastovanej budovy na Znievskej ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 27.04.2017
Hlavné mesto nezastaví výstavbu náhradných nájomných bytov v mestskej časti Dúbravka, v lokalite Pri kríži Bratislavskí mestskí poslanci opäť neodsúhlasili americkej ambasáde prenájom mestských pozemkov pred ich budovou V štúdiu sme privítali Karate klub Seiken Bratislava, ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 26.04.2017
Celomestská parkovacia politika v Bratislave ostáva naďalej v platnosti len na papieri, zmeniť sa to môže až v máji Dlhé roky nevyužívanú budovu bývalej škôlky na Znievskej ulici v Petržalke si chce mestská časť prenajať alebo odkúpiť za jedno euro od Bratislavského samosprávneho ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 25.07.2017
Mesto začalo s komplexnými opravami ciest, vodičov čakajú aktuálne čiastočné obmedzenia vo Vajnoroch Projekt Vitalis na bývalom školskom dvore hotelovej akadémie Nové Mesto odmieta, zariadenie pre seniorov chce investor postaviť na pozemku, ktorý mu pred rokmi predal Bratislavský ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 24.04.2014
Mesto má za sebou rušný víkend, konali sa Bratislavské mestské dni s bohatým programom Po prvom oficiálnom sčítaní ľudí bez domova je známe, v ktorej mestskej časti ich žije najviac Korunovačné slávnosti v Bratislave majú novinku, do podujatia sa môže zapojiť aj verejnosť Pre ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 21.04.2017
Mnohí oceňujú, že v posledných rokoch je v Bratislave podujatí, ktoré prispievajú k hrdosti na mesto, stále viac. Také sú aj Korunovačné slávnosti, ktoré budú v júni. Tento rok môžete byť aj vy ich dramaturgom. Ako? Hovorili sme o tom v Metre Dnes. Poradili sme tiež našej diváčke, ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 20.04.2017
V Metre Dnes sme potešili cyklistov. Zašli sme do Modry, kde otvorili nový bike park. V Rači sme sa zas boli pozrieť, ako tam opravujú výtlky. A temnperamentným tancom sme oslávili 100 rokov tanga. (TV Bratislava)