TV Bratislava

METRO DNES - 19.10.2017
Vajnorčania majú významného rodáka –Titusa Zemana. Cirkev ho nedávno vyhlásila za blahoslaveného. Ocenila tak jeho obdivuhodné aktivity v časoch neslobody. Ružinovské rodiny v núdzi môžu opäť požiadať o vianočný príspevok. Stačí vyplniť žiadosť a doniesť ju na miestny úrad. ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 18.10.2017
Bratislavskí podnikatelia v cestovnom ruchu nie sú spokojní s aktivitou mestskej polície v hlavnom meste. Riešenie však brzdí nedostatok policajtov. Poslanci Bratislavy žiadajú primátora, aby nevydal súhlas na udelenie štatútu významnej investície. Námestie Slobody opäť ožije kultúrou. ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 17.10.2017
Separovanie odpadu, bohužiaľ, stále nie je automatickou súčasťou našich životov. Pritom o tom, aké sú napríklad plasty nebezpečné pre prírodu, sa toho nahovorilo už naozaj veľa. Samosprávy sa ale snažia zmeniť povedomie o tejto téme a tá račianska nedávno zorganizovala školenie ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 16.10.2017
Verejná doprava v meste bude opäť o niečo ekologickejšia. Dopravný podnik získal financie na nákup elektrobusov. Podnikatelia a organizácie, ktoré sa venujú práci v oblasti verejnoprospešných služieb, môžu požiadať Karlovu Ves o dotáciu. Navštívili ste už nový športový park ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 13.10.2017
Špitálska ulica vraj nebude rozkopaná dlhšie ako do polovice novembra. Zamotanej situácii síce padne za obeť zastávka viedenského typu, no aspoň sa upokojí dopravná situácia v meste. V Novom Meste pribúda novorodeniatok. Samospráva ďalšie privítala do života a ich rodičom trošku ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 12.10.2017
Voľby do orgánov samosprávnych krajov sú tu už o tri týždne a vy ešte stále váhate, komu dáte svoj hlas? Dnes vám predstavíme ďalšiu trojicu kandidátov na župana. Pred pár rokmi sme v Bratislave mali nedostatok plavární a v posledných mesiacoch stále pribúdajú nové. Od nedele ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 11.10.2017
Ako pokračuje neslávny príbeh hlavnej stanice? Železnice Slovenskej republiky po odstúpení od zmluvy so spoločnosťou Transprojekt investora písomne vyzvali na protokolárne odovzdanie pozemkov. Od 1. októbra funguje v Petržalke prepravná služba. Záujem o túto novinku je každým dňom ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 10.10.2017
Petržalčania si môžu vydýchnuť, reedukačné centrum pre narkomanov v blízkosti dvoch škôlok napokon nevyrastie. Ľudia sú nepoučiteľní. Stále fajčia a pijú alkohol na miestach, kde to je zakázané. Policajti im potom dávajú mastné pokuty. Keby sme viacerí jazdili mestskou hromadnou ... (TV Bratislava)