TV Bratislava

Murárika červenokrídleho považuje za svoju životnú lásku, prednášal o ňom petržalským školákom
Projekt Superškola priniesol žiakom petržalských základných škôl ďalšiu zaujímavú prednášku. Študenti tak mali možnosť zoznámiť sa zo slovenským opereným unikátom - murárikom červenokrídlim, ale aj s človekom, ktorý mu zasvätil celý život. (TV Bratislava)
METRO DNES - 27.02.2017
Investor, ktorý obnoví podchod na Trnavskom mýte, odovzdal mestu projekt a uchádza sa o stavebné povolenie. Kto ponúkne viac, bude pohodlne parkovať. Devínska Nová Ves dala do verejnej ponuky viac ako 30 miest. V Metre Dnes uvidíte človeka, ktorý celý svoj život zasvätil murárikovi červenokrídlemu. ... (TV Bratislava)
Bratislavský magistrát ponúka platenú stáž vysokoškolákom, tých najlepších si nechá
Študenti vysokých škôl, ktorí chcú získať skúsenosti z praxe, sa môžu uchádzať o platenú stáž na Magistráte hlavného mesta. Ten sa bude po prvý raz tento rok prezentontovať aj ako vystavovateľ na najväčšom veľtrhu práce Profesia days 2017. Uskutoční sa 1. a 2. marca. V ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 24.02.2017
Spoznávať iné kultúry a zlepšovať sa v cudzích jazykoch. To je cieľom učiteľov v Novom Meste. V Metre dnes sme navštívili školu, ktorá sa zapojila do programu Erazmus plus. Pozreli sme sa tiež na to, čo chce mesto robiť so situáciou nájomníkov budovy na Hviezdoslavovom námestí, ... (TV Bratislava)
ZŠ Cádrová sa zapojila do projektu Erasmus plus s cieľom zlepšovať sa v angličtine a fyzike
Novomestská základná škola na Cádrovej ulici hostila návštevu zo zahraničia. Zapojila sa totiž do programu Erasmus plus. Učitelia ale aj žiaci tak mohli spoznať nové kultúry, zlepšiť si anglický jazyk a vzájomne sa inšpirovať vo výučbe fyziky. (TV Bratislava)
Ľudia rozhodli - Občiansky rozpočet chce podporiť aj mačky!
Ľudia rozhodli - Občiansky rozpočet hlavného mesta chce podporiť aj mačky! Za projekt V Bratislave žijú s nami zahlasovalo viac ako 8 tisíc Bratislavčanov. Viac o tejto téme v Besede o 5. Vitajte Hostia: Iveta Plšeková - námestníčka primátora BA, gestorka Občianskeho rozpočtu, Monika ... (TV Bratislava)
Piatková súťaž METRO DNES / knižný titul Šokujúca aféra, autor: Adriana Macháčová a Róbert Dyda
Výherca získa: knižný titul Šokujúca aféra, autor: Adriana Macháčová a Róbert Dyda (TV Bratislava)
V pondelok žiaci navštívia Osvienčim a verejnosť uvidí Natálku
Bratislavský samosprávny kraj pokračuje svojimi aktivitami v zápase proti extrémizmu, za ktoré sa postavili aj poslanci župného Zastupiteľstva na svojom poslednom zasadnutí. Preto už v pondelok 27. februára 2017 žiaci Strednej odbornej školy zo Senca spolu so zástupcami župy a občianskeho ... (TV Bratislava)