TV Bratislava

So Starou jedálňou mladým v Rači nuda nehrozí
Zástupcovia Bratislavského kraja a občianskeho združenia Stará  jedáleň predstavili realizáciu unikátneho miesta pre deti, mládež, rodiny a celú komunitu. Zároveň podpísali dohodu o vzájomnej spolupráci. Občianske združenie Stará jedáleň založili preto, aby na sídlisku v Rači ... (TV Bratislava)
Novomešťania to povedali nahlas. Toto by sme chceli inak!
Ako sa bude meniť život v Novom Meste tento rok? O mnohom rozhodli poslanci počas ostatného zasadnutia miestneho zastupiteľstva, keď schválili rozpočet vo výške 18,5 milióna eur. O zmenách v novomestskom prostredí sa rozhoduje aj dnes. Participatívny rozpočet mestskej časti pre rok 2017 ... (TV Bratislava)
Navštívili sme režisérku a speváčku Alenu Čermákovú
Pred pár dňami sme si pripomenuli výročie smrti výnimočnej osobnosti Antona Srholca. Mnohí nám iste dajú za pravdu, že veľmi chýba. Pripomenúť si ho môžeme napríklad dokumentom, ktorý nakrútila Alena Čermáková. Táto žena je naozaj zaujímavá osôbka. Napokon, posúďte sami. ... (TV Bratislava)
Prečo je Bratislava špinavá? Firma, ktorá ju má čistiť to nerobí poriadne!
Je Bratislava skutočne reprezentatívna? Aj vám sa už stalo, že ste sa pred návštevou hanbili za špinu v uliciach? Naše mesto od roku 2010 „upratuje“ spoločnosť ARK. Už v minulosti sa viackrát hovorilo o vypovedaní zmluvy. Dôvodom je nespokojnosť s údržbou verejných priestorov. ... (TV Bratislava)
Bratislava rozvíja vinohradnícke tradície
Nielen varený čaj, ale aj varené vínko v týchto chladných dňoch asi dobre padne, čo poviete? Vlaňajšia vinárska úroda bola vraj vynikajúca. Vinohradníctvo má v okolí Bratislavy silnú tradíciu. Nemálo k tomu prispeli aj vychýrené račianske viechy. Čaká nás návrat k tradícii? ... (TV Bratislava)
Bratislavskí starostovia si zmerali sily v bowlingu
Starostov mestských častí nedávno nespojila politika, ale šport. Na konci roka si zmerali svoje sily v bowlingu. Poďme sa pozrieť, ako sa im darilo. (TV Bratislava)
Samota nemusí znamenať osamelosť. Seniorov pozvali na slávnostnú večeru
Nie všetci mohli sviatky tráviť so svojou rodinou. To je prípad desiatok seniorov z Nového Mesta. Mestská časť na nich nezabudla ani tento raz a pozvala ich na slávnostnú večeru, ktorú si všetci užili a na chvíľu zabudli na všetky starosti. (TV Bratislava)
Skončili živé vianočné darčeky v útulku? Bratislava môže byť príkladom pre iných
Pred Vianocami nosili ľudia do útulkov darčeky, po sviatkoch tam nosia nechcené zvieratá, ktoré poslúžili ako darček. Aká je aktuálne situácia v bratislavskom útulku? Asi vás prekvapíme. (TV Bratislava)