TV Bratislava

METRO DNES - 24.03.2017
Ste spokojní alebo nespokojní s úrovňou MHD v Bratislave? Teraz máte ideálnu príležitosť ohodnotiť Dopravný podnik! Starý most získal prestížne ocenenia. Pozrite si Metro Dnes. Aj si s nami môžete zatancovať salsu a spoznáte občiansku aktivistku Moniku Kozelovú. (TV Bratislava)
METRO DNES - 23.03.2017
V Petržalke miznú lampy! V Bratislavskom kraji pribudne francúzske gymnázium. Deti s logickým myslením môžu súťažiť v IQ olympiáde. O tom všetko sme hovorili v Metre Dnes. (TV Bratislava)
METRO DNES - 22.03.2017
Staré skrine či sedačky sa dajú bezplatne vyhodiť aj legálnym spôsobom Napriek nesúhlasu bratislavských mestských poslancov začalo hlavné mesto s výstavbou náhradných nájomných bytov v Dúbravke Zatiaľ nie je známe, či tri odpílené lampy verejného osvetlenia na v Petržalke ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 21.03.2017
Jar už prišla v plnej kráse a tak sme sa v Metre Dnes venovali viacerým témam, ktoré s ňou súvisia. V centre Bratislavy pravdepodobne pribudnú všelijakí žobráci, poradili sme, čo robiť, ak vás budú obťažovať. Zašli sme aj do záhradky, kde už môžeme začať s jarnými prácami. ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 20.03.2017
Petržalská autobusová linka číslo 95 by od začiatku mája mohla premávať na druhú stranu Dunaja Bezhotovostné kupovanie lístkov na MHD v automatoch sa v Bratislave postupne stáva realitou Rekonštrukcia Dúbravsko-Karloveskej električkovej radiály sa zrejme v apríli nezačne Na ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 17.03.2017
Téma otváracích hodín prevádzok v Starom Meste je stále živá. Starosta Radoslav Števčík príchádza s novým návrhom. Alej pri Námestí slobody prejde kompletnou revitalizáciou zelene Mestskí policajti budú v službách využívať aj dve nové elektrické kolobežky Adam Ďurica ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 16.03.2017
Rehabilitačnému zariadeniu v Poliklinike v Karlovej Vsi hrozí, že ho zatvoria, pacienti sa búria. Zisťovali sme viac. Kontrola ukázala, že niektorí majitelia stánkov na pozemkoch mesta si neplnia svoje povinnosti ohľadom čistoty. Boli sme na krste knihy Všetci moji Hurbanovci Na ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 15.03.2017
Automobilová doprava v Bratislave stále dominuje. Najmenej sa presúvame na bicykli, uprednostňujeme skôr MHD alebo chôdzu Revitalizácia rybníkov na Železnej studienke by mala v tomto mesiaci finišovať. Zisťovali sme, v akom štádiu sú práce a či je reálne, aby tento termín stavebná ... (TV Bratislava)