TV Bratislava

METRO DNES - 17.8.2017
Veterná smršť, ktorá minulý týždeň zasiahla Bratislavu, zanechala za sebou poriadnu smršť! Dokonca takú, že mesto jej následky stále odstraňuje a ešte minimálne týždeň bude. Našťastie, leto prináša aj príjemné chvíle. Pozreli sme sa na to, ako to v týchto teplých dňoch ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 16.08.2017
Tí, ktorí sú nelegálne pripojení na verejnú kanalizáciu majú na využitie generálneho pardonu Bratislavskej vodárenskej spoločnosti ešte niekoľko dní Diviaky na sídlisku sú síce rarita, v hlavnom meste sa to však pre jeho polohu občas stáva. Čo treba vtakom prípade robiť? Vajnory ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 15.8.2017
Vozovka na Moste SNP, ktorú mesto v spolupráci so súkromnou spoločnosťou opravuje od júla, je plná hrbolcov a kamienkov. Tak to aspoň tvrdia vodiči. Čo s tým chce samospráva urobiť? Bratislava bojuje s vizuálnym smogom už roky. Prostredníctvom archívu Televízie Bratislava si zhrnieme, ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 14.08.2017
Bratislavskí mestskí poslanci odovzdali do podateľne magistrátu žiadosť o zvolanie mimoriadneho zastupiteľstva Petržalka pociťuje nedostatok pedagógov, nových hľadá po celom Slovensku V sobotu 19. augusta bude v Čunove charitatívne podujatie Spolu svetom, kde môžete podporiť ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 11.8.2017
Bratislavská samospráva finančne podporila ďalšie občianske projekty zamerané na kultúru, šport a sociálne záležitosti. Novomešťania sú nahnevaní na developera aj ministerstvo výstavby, ktoré povolilo prestavbu slobodárne bývalej Dimitrovky na byty bez toho, aby musel stavebník ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 10.8.2017
Do Bratislavy zavítala láska! Študenti tu zriadili miesta, kde sa máme objímať a tak chcú dostať viac optimizmu a krásy do našich životov. V Metre Dnes sme si o tejto aktivite povedali podrobnosti. Hovorili sme tiež o tom, že Family Park v Petržalke je zasa o krok bližšie k realizácii, ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 09.08.2017
Krajská prokuratúra v Bratislave podá na hlavné mesto žalobu. Dôvodom je, že bratislavskí mestskí poslanci koncom júna nevyhoveli protestu prokurátora voči všeobecne záväznému nariadeniu o zákaze umiestnenia herní v hlavnom meste. Čo na to magistrát? Horúčavy priniesli do ... (TV Bratislava)
METRO DNES - 8.8.2017
Na lete je asi najlepšie to množstvo podujatí, ktoré môžeme absolvovať pod holým nebom. Aj v Bratislave to v týchto mesiacoch žije kultúrou a to na rôznych miestach od centra až po okrajové časti mesta. Na Hviezdoslavovom námestí sa napríklad začalo Menšinové kultúrne leto, ktoré ... (TV Bratislava)