Snowmagazin.sk

Zell am See-Kaprun – lyžiarske stredisko na ľadovci
Lyžovačka od večného ľadu a snehu vo výške viac ako 3000 metrov na ľadovci v Rakúsku až po brehy zamrznutého Zellského jazera. (Snowmagazin.sk)
Video: Ski freefall zo Švajčiarska
Letecké zábery človeka na lyžiach na horách vo Švajčiarsku. (Snowmagazin.sk)
Viete, kde je v Rakúsku najslnečnejšia lyžovačka?
Korutánske lyžiarske strediská na južnej strane Álp zaznamenávajú v zimných mesiacoch o 100 slnečných hodín viac ako destinácie severne od hlavného alpského hrebeňa. (Snowmagazin.sk)
Novinka: sušička zimnej výbavy LENZ space dryer 1.0 240 V
Sušička značky Lenz, ktorou môžete sušiť topánky, lyžiarky, textil aj rukavice. Je šetrná k materiálu a zároveň má ochranu pred prehriatím. (Snowmagazin.sk)
Fototest: Canon EOS 6D Mark II
Canon svoje digitálne zrkadlovky kastuje podľa desiatkovej sústavy – jednociferné čísla označujú tie najvyššie modely, dvojciferné poloprofesionálne foťáky a troj- či štvorciferné zväčša prislúchajú vstupným bránam do sveta „veľkých“ foťákov. (Snowmagazin.sk)
Najkrajšie lyžiarske strediská Rakúska
V Alpách si na svoje prídu úplní začiatočníci, skúsení lyžiari, ale aj rodiny s deťmi. Tu sú top rakúske strediská. (Snowmagazin.sk)
Lyžovanie na francúzskom „ostrove Slnka“ s najdlhšou zjazdovkou na svete
Alpe d’Huez. Stredisko, do ktorého sa dostanete približne za hodinu jazdy z Grenoblu a za menej ako 5 hodín z Paríža je nazývaný aj „Ostrov Slnka“, vďaka približne 300 slnečným dňom v roku. (Snowmagazin.sk)
Adrenalin Film Festival 2017 v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši!
V novembri prichádza na Slovensko štvrtý ročník Adrenalin Film Festivalu (AFF) a s ním nabitý program plný freeskiingu a snowboardrdingu. (Snowmagazin.sk)