Lanovky.sk

TMR čaká v Ščyrku na stavebné povolenia
Výstavba novej 4-sedačky v Ščyrku COS čoskoro bude pokračovať. TMR očakáva vydanie stavebných povolení v najbližších mesiacoch. (Lanovky.sk)
20. marec spustil predpredaj Šikovnej sezónky a roztopil ceny jarnej lyžovačky
Celosezónny skipass Šikovná sezónka na budúcu zimnú sezónu 2017/18 prichádza do lyžiarskych stredísk oveľa skôr ako po minulé roky. (Lanovky.sk)
TMR za rok 2015/16 s rastom výnosov 14,5%
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) vykázala za finančný rok 2015/16 14,5% rast celkových výnosov v objeme 81,2 mil. EUR. (Lanovky.sk)
Začali jarné prázdniny, Ždiar sa na deti pripravil
Jarné prázdniny tohto roku začali Bratislavčania. V Belianskych Tatrách – či v Bachledovej doline, alebo v Ždiari a okolitých obciach čaká na turistov hneď niekoľko noviniek. (Lanovky.sk)
Tip na víkend: Tatranská Lomnica (850 m n. m.)
Tatranská Lomnica, ako najväčšia tatranská osada, je vyhľadávaným cieľom turistov a ponúka množstvo voľnočasových aktivít. (Lanovky.sk)
TMR preinvestuje do konca r. 2019 v poľskom Szczyrku viac ako 60 mil. eur
Prvú investičnú fázu začne TMR realizovať na jar v roku 2017. V prvej etape zámeru do zimnej sezóny 2017/18 sú naplánované investície v objeme 30 mil. eur. (Lanovky.sk)
Jarné prázdniny sú príležitosťou naučiť sa lyžovať
V lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese a v Jasnej v Nízkych Tatrách sú pre deti pripravené 4 a 5 dňové skupinové lyžiarske kurzy. (Lanovky.sk)
Neprevádzkované lanovky na Slovensku
Na Slovensku sa nachádza šesť dlhodobo neprevádzkovaných lanoviek. Pozreli sme sa na to, aká budúcnosť čaká tieto zariadenia. (Lanovky.sk)