Lanovky.sk

Odpojiteľná 6-sedačka Tatralift v Ščyrku je v prevádzke
Druhá odpojiteľná sedačková lanovka od spoločnosti Tatralift bola úspešne uvedená do prevádzky v poľskom stredisku Beskid Sport Arena v meste Ščyrk. (Lanovky.sk)
Tip na trojkráľový víkend: Starý Smokovec (1 010 m n.m.)
Starý Smokovec patrí medzi najvýznamnejšie tatranské strediská cestovného ruchu.Táto najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier. (Lanovky.sk)
Lyžiari si zjazdovku z Lomnického sedla užijú už na Nový rok
Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku bude pre fajnšmekrov zjazdového lyžovania otvorená v prvý deň nového roka 2017 (Lanovky.sk)
Stredisko Jasná Nízke Tatry predstavilo plán rozvoja
Spoločnosti Tatry mountain resorts, a. s. predstavila plán rozvoja v horizonte najbližších päť rokov a viac v lokalite Jasná Nízke Tatry Chopok Sever a Chopok Juh. (Lanovky.sk)
Nová lanovka pod vianočný stromček
Poslednú chýbajúcu časť, ktorá prepája severnú a južnú stranu Chopku si lyžiari rozbalia pod vianočný stromček už v piatok 23. decembra. (Lanovky.sk)
75 tajomstiev lanovky na Lomnický štít
Lanovka na Lomnický štít oslavuje 75 rokov svojej prevádzky. V rámci spomienky na dobový unikát z roku 1941 pripravilo horské stredisko v Tatranskej Lomnici 5 večerných jázd na Skalnaté pleso. (Lanovky.sk)
Zjazdovky otvára aj Tatranská Lomnica
Počas víkendu sa na Chopku bude lyžovať už na 19 km zjazdových tratí. Na Štrbskom Plese si lyžiari od soboty užijú 3,9 km a v T. Lomnici 4,7 km zjazdoviek. (Lanovky.sk)
Vyjadrenie prevádzkovateľa Kojšovskej holi
Týmto by sme Vám po neľahkom rozhodovaní chceli oficiálne oznámiť, že lyžiarske stredisko bude v sezóne 2016/2017 bohužiaľ mimo prevádzky. (Lanovky.sk)