Lanovky.sk

Ščyrk Beskid má za sebou úspešnú letnú prevádzku
V poľskom Ščyrku sa počas letných prázdninových víkendov lyžovalo na snehu vďaka technológii od Supersnow. Odpojiteľná 6-sedačka Tatralift má za sebou prvú letnú sezónu. (Lanovky.sk)
Martin Paško: Chcel by som celoročné stredisko
Martin Paško je generálnym manažérom strediska Bachledka Ski & Sun v Ždiari a konateľom spoločnosti Chodník korunami stromov. Zhovárali sme sa o jeho aktivitách v cestovnom ruchu. (Lanovky.sk)
13 miliónov eur investícií pre Jasnú v rokoch 2018-2019
Investície v Jasnej závisia od získania potrebných povolení. Sústrediť sa majú do oblasti Bielej púte a Priehyby. Spoločnosť 1. tatranská bližšie predstavila zámer optimalizácie OHDZ na Štrbskom plese. (Lanovky.sk)
Investície za vyše 10 miliónov eur pre Bachledovu dolinu
V Bachledke pribudne Chodník korunami stromov, 10-miestna kabínková lanovka a vyhliadková reštaurácia. Otvorenie lanovky je naplánované na leto 2018. (Lanovky.sk)
Kabínka na Liptove oslavuje 50-ku
Kabínková lanovka z Hrabova na Malinô Brdo oslávi už čoskoro polstoročnicu. Na oslavách, ktoré jej chystajú v sobotu 26. augusta sa zabavia od predpoludnia do večera celé rodiny. (Lanovky.sk)
Chodník korunami stromov po prvýkrát na Slovensku v Bachledke
Na hrebeni Spišskej Magury vyrastá jedinečná drevostavba – 1234 m dlhý náučný chodník s miernym stúpaním v korunách stromov. Otvorenie je naplánované v septembri. (Lanovky.sk)
Modernizácia stredísk v Ščyrku úspešne pokračuje
Práce v stredisku COS majú byť podľa predbežných plánov zrealizované do konca augusta. V stredisku SON sa ukončenie prác očakáva v druhej polovici jesene. (Lanovky.sk)
TMR uvažuje, ako ďalej vo Vysokých Tatrách
Spoločnosť TMR prezentovala víziu ako dobudovať lyžiarske stredisko na Štrbskom plese. Prepojenie Starého Smokovca a Tatranskej Lomnice má preveriť dopravná štúdia. (Lanovky.sk)