Lanovky.sk

Rozhovor s Bohušom Hlavatým - druhá časť
Bohuš Hlavatý je predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom spoločnosti Tatry mountain resorts. (Lanovky.sk)
Rozhovor s Bohušom Hlavatým - prvá časť
Bohuš Hlavatý je predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom spoločnosti Tatry mountain resorts. (Lanovky.sk)
Lyžiarske stredisko v Szczyrku odštartuje sezónu s troma novými lanovkami
Lyžiari sa môžu tešiť na 3 nové lanovky, novú modrú zjazdovku a rozšírenie zasnežovania. Oficiálne otvorenie je naplánované na 16.12.2017 (Lanovky.sk)
Lyžovať v Tatrách sa oplatí, ceny skipasov pôjdu dole
Lyžiarsku sezónu 2017/2018 v strediskách, ktoré prevádzkuje spoločnosť TMR, budú sprevádzať viaceré významné novinky. Najväčšia zmena sa týka nákupu skipasov. (Lanovky.sk)
Tatralift v Rusku realizuje fixnú 4-sedačku s medzistanicou
Tatralift realizuje rekonštrukciu dvoch sedačkových lanoviek v Tatrách. Nové dopravné zariadenia spoločnosť dodala do Ruska a Gruzínska. (Lanovky.sk)
Prví návštevníci sa v korunách stromov prejdú už v piatok
Návštevníci Bachledovej doliny sa už v piatok (29.9.2017) budú môcť vybrať na prechádzku do korún stromov. Stavba chodníka sa po necelých dvoch mesiacoch chýli do finále. (Lanovky.sk)
TMR hodnotí letnú sezónu 2017
TMR zverejnilo hlavné ukazovatele uplynulej letnej sezóny 2017 – za obdobie od začiatku letnej sezóny v júni 2017 do 3. septembra 2017 – v porovnaní s rovnakým obdobím v predchádzajúcom roku. (Lanovky.sk)
Ščyrk Beskid má za sebou úspešnú letnú prevádzku
V poľskom Ščyrku sa počas letných prázdninových víkendov lyžovalo na snehu vďaka technológii od Supersnow. Odpojiteľná 6-sedačka Tatralift má za sebou prvú letnú sezónu. (Lanovky.sk)