Lanovky.sk

TMR štartuje novú éru v poľskom Ščyrku
Viac ako tri roky po kúpe strediska Szczyrkowski ośrodek narciarski v poľských Beskydách ukončila spoločnosť TMR prvú vlnu masívnych investícií. Reportáž zo strediska. (Lanovky.sk)
Ponuka na odpredaj
Sedačková lanovka s pevným uchytením TS3 v Bachledovej doline. Sedačka bola vyrobená v roku 1984, do prevádzky bola spustená v roku 1986. (Lanovky.sk)
O lyžiarov bude pred Vianocami exkluzívne postarané. Prvé narodeniny lanovky Krupová-Kosodrevina
Lanovka Krupová-Kosodrevina oslávi 23. decembra svoje prvé narodeniny. Príďte si užiť vianočnú lyžovačku a oslávte v priateľskej atmosfére toto milé výročie. (Lanovky.sk)
Lyžiarska sezóna sa začína už aj na Malinom Brde
Pre tunajšiu kabínkovú lanovku to bude jubilejná päťdesiata sezóna. V roku 1967 bola uvedená do prevádzky ako najmodernejšia lanovka vo vtedajšom Československu. (Lanovky.sk)
Na Donovaloch si od 22. 12. zalyžujete už aj na Novej holi
V prevádzke bude kombinovaná lanovka TELEMIX Nová hoľa a zjazdovka č. 1 v dĺžke 2 km. Podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré. (Lanovky.sk)
Výnimočná lanovka neďaleko Valaskej prežíva vďaka nadšencom
Nebyť nadšencov, na Slovensku by bolo u jednu technickú pamiatku a zároveň turistický unikát menej. Je ním prvá sedačková lanovka vyrobená na Slovensku v päťdesiatych rokoch minulého storočia v lokalite Chvatimech neďaleko Valaskej v okrese Brezno. (Lanovky.sk)
Novú lanovku pre Bachledku dodá Leitner
Kabínková lanovka nahradí existujúcu 3-sedačku. Ponúkne viac komfortu a v lete dokáže skrátiť čas jazdy až trojnásobne. Prepravná kapacita v I. etape bude 1734 osôb za hodinu. (Lanovky.sk)
Lyžiarske strediská sa s následkami kalamity vyrovnali veľmi dobre
Lyžiarske strediská Jasná Nízke Tatry a Tatranská Lomnica vo Vysokých Tatrách sú po veternej smršti už v plnej prevádzke. (Lanovky.sk)