Pravda

II. pilieru hrozia vysoké straty
Akciové indexy prepisujú jedno historické maximum za druhým, ale čoraz viac analytikov začína hovoriť o rastúcom riziku strát po prasknutí akciovej bubliny. (Pravda)
Argentína bude musieť platiť za znárodnenie aeroliniek
Arbitrážny tribunál Svetovej banky nariadil Argentíne odškodniť španielsku spoločnosť Marsans za znárodnenie Aerolineas Argentinas v roku 2008. (Pravda)
Zákaz dízlov v mestách? Eurokomisárka je proti
Zákaz dízlov v mestách by ničomu neprospel a iba by podkopal schopnosť výrobcov investovať do bezemisných vozidiel, tvrdí eurokomisárka Bienkowská. (Pravda)
Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku
Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho. (Pravda)
Gréci majú nádej získať lepší rating
Medzinárodná ratingová agentúra Standard & Poor's (S&P) zmenila výhľad hlavného gréckeho úverového ratingu zo stabilného na pozitívny. (Pravda)
Výrobca sušienok reaguje na tlak V4. Budú rovnaké v celej Európe
Nemecký výrobca sušienok Bahlsen bude aj do výrobkov určených pre východoeurópske krajiny pridávať maslo namiesto palmového oleja. (Pravda)
Dokedy budú veľké farmaceutické firmy prudko zvyšovať ceny liekov?
Dlhodobé navyšovanie cien liekov farmaceutickými firmami vytvára enormný tlak na zdravotné systémy prakticky všetkých krajín a aj na pacientov, ktorí si za lieky doplácajú. (Pravda)
Siemens zastavil dodávky energetických zariadení ruským firmám
Nemecký priemyselný konglomerát Siemens zastavuje dodávky zariadení na výrobu elektriny pre ruské štátne firmy. (Pravda)