Hokej.sk

Detroitu nejdú predĺženia, Blashill: Naša bilancia je hrozná
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil v noci na štvrtok svoj deviaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL. V 30. minúte ním počas presilovky otvoril skóre duelu Detroit - Boston, jeho Red Wings však napokon podľahli 2:3 po predĺžení. (Hokej.sk)
Malkin porazil Crosbyho v netradičnej súťaži
Kto je lepší? Jevgenij Malkin, alebo Sidney Crosby? Fanúšikovia si kladú túto otázku dlho a teraz poznáme odpoveď. V priamom súboji zvíťazil tesne, ale predsa, ruský útočník. (Hokej.sk)
Výsledky zápasov NHL 14.12.2017
Výsledky zápasov NHL 14.12.2017: NY Islanders : Dallas (2:5) Ottawa : NY Rangers (3:2) Detroit : Boston (2:3) Vancouver : Nashville (1:7) (Hokej.sk)
EUHA zverejnila širšiu nomináciu na Svetový pohár univerzitného hokeja
Už 2. januára 2018 odštartuje historicky prvý Svetový pohár univerzitného hokeja, v ktorom si zmerajú sily študenti – hokejisti z Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL), American Collegiate Hockey Association (ACHA) a ruskej SHL (Student Hockey League). Konať sa bude v Banskej Bystrici a Brezne na Slovensku a v poľskej Krynici. (Hokej.sk)
Predstavenstvo KHL o plánoch a budúcnosti ligy, v ďalšej sezóne zrejme o tri kluby menej
V moskovskom múzeu hokeja v komplexe Park legiend sa v stredu uskutočnilo zasadnutie predstavenstva Kontinentálnej ligy (KHL). To prijalo niekoľko dôležitých rozhodnutí týkajúcich sa okamžitej a dlhodobej budúcnosti ligy. Predstavenstvo prediskutovalo tri hlavné bloky problémov. (Hokej.sk)
Posledný Jukurit dokázal zdolať Lahti, Tappara si poradila s KooKoo
V stredajšom zápase fínskej SM Liigy zvíťazil posledný tím tabuľky Jukurit Mikkeli nad Pelicans Lahti 4:1. (Hokej.sk)
Kanada na úvod Channel One Cupu zdolala Kórejskú republiku, Růžičkov hetrik pri výhre Čechov
Hokejisti Kanady zvíťazili v otváracom zápase turnaja Channel One Cup 2017 v rámci Euro Hockey Tour (EHT) v Moskve nad reprezentáciou Kórejskej republiky 4:2. Zámorskí hokejisti prehrávali po úvodnej dvadsaťminútovke 1:2, potom však otočili výsledok. (Hokej.sk)
Prešovskí "tučniaci" si v šlágri poradili so Skalicou, Dukla s piatou výhrou v rade
St. Nicolaus I. liga mala v stredu na programe zápasy 28. kola. (Hokej.sk)