Hokej.sk

Nový tréner reprezentácie: Nerobím to pre peniaze, chcem pomôcť slovenskému hokeju
Nový kormidelník slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay nad ponukou od generálneho manažéra Miroslava Šatana dlho nerozmýšľal. (Hokej.sk)
Francúzi vyškolili Poprad z efektivity. Pohár musia prenechať iným
Po víťazstve nad nemeckým Bayreuthom v úvodnom vystúpení na Tatranskom pohári prezentoval tréner Popradu Marcel Ozimák nespokojnosť s koncovkou svojho tímu. Akoby už tušil, že proti francúzskemu Nice sa môže podobná efektivita kruto vypomstiť. (Hokej.sk)
Kuriozita na Rona Cupe, brankár Třinca Hrubec strelil gól
Záverečný zápas hokejového turnaja Rona Cup 2017 - Memoriál Pavla Demitru priniesol kuriózny moment. V stretnutí HK Dukla Trenčín - HC Oceláři Třinec (3:3) sa do streleckej listiny zapísal brankár hostí Šimon Hrubec. Bolo to vôbec prvýkrát v histórii turnaja, čo bol gól pripísaný brankárovi. (Hokej.sk)
Zvolen ovládol Memoriál Pavla Zábojníka 2017
Hokejisti Detvy, nováčika slovenskej Tipsport Ligy, zdolali v prvom zápase posledného hracieho dňa Memoriálu Pavla Zábojníka poľské Katovice 5:3. (Hokej.sk)
Košice na Tatranskom pohári s výhrou, Poprad nestačil na Nice
Hokejisti Košíc zvíťazili v prvom sobotňajšom zápase na Tatranskom pohári v Poprade nad maďarským Dunaújvárosom vysoko 6:1. (Hokej.sk)
Novotný venuje prvý gól frajerke, košický postup zaklincovala mela v hľadisku
Prvým finalistom Tatranského pohára sú hokejisti HC Košice. Po piatkovom obrate proti Junosti Minsk ich čakali v popradskej aréne "býci" z Dunajvárošu. S tými si však košická oceľ poradila veľmi hravo. Už v prvej polovici stretnutia napadal do siete brankára Roka Stojanoviča gólový poltucet a zápas sa už potom iba dohrával. (Hokej.sk)
Vráti sa Pokovič do rodnej krajiny? V drese Bayreuthu sa uviedol gólom
Dvadsaťpäťročný obranca Lubor Pokovič strávil celú doterajšiu kariéru na Slovensku. Málokto pritom vie, že sa narodil a vyrastal v nemeckom Bremerhavene, v ktorom v tom čase pôsobil jeho otec Ľubomír. (Hokej.sk)
Tatranský pohár so slovenským finále? Východniari začali dobre
Po úvodných dvoch dňoch 70. ročníka Tatranského pohára majú slovenskí účastníci turnaja zamiesené na finále. Výborne vyzerá predovšetkým situácia Košíc, ktoré predviedli proti bieloruskej Junosti Minsk obrat z 1:2 na 3:2 a keďže porazil Minsk v úvodnom súboji Dunaújváros hladko 7:3, v dnešnom zápase proti maďarskému tímu nastúpia "oceliari" bez zbytočného stresu. (Hokej.sk)