Pravda.sk

Rakúsko a Kórejská republika postúpili medzi elitu, zostup Ukrajiny
Reprezentačné výbery Rakúska a Kórejskej republiky sa o rok predstavia v elitnej kategórii hokejových MS seniorov. (Pravda.sk)
Slováci opäť zvíťazili. Tentokrát zdolali Nórov
Slovenská hokejová reprezentácia zvíťazila nad výberom Nórska 3:2 v piatkovom zápase seriálu Euro Hockey Challenge v meste Hamar. (Pravda.sk)
Handzuš: Nejde o bojkot. Hráči naň nemajú dôvod
Ospravedlnenia pre zranenia, únavu i z dôvodu, že niekto nemá podpísanú zmluvu na ďalší ročník, nie sú v slovenskej hokejovej reprezentácii novinkou. (Pravda.sk)
Nemcov posilnia ďalší hráči z NHL. Všetci chcú byť pri tom, teší trénera
S minimálne troma hokejistami zo severoamerickej NHL odštartuje májové majstrovstvá sveta usporiadateľské Nemecko. (Pravda.sk)
Hokejisti túžia vyhrať a vyhnúť sa čiernemu Petrovi
Tradične budú bojovať za tímový úspech. Netradične o čosi viac každý za seba. (Pravda.sk)
Mikuš: Na šampionáte by som rád hral vo štvrťfinále
Dobrý kamarát Dominik Graňák mu bude chýbať na ľade aj mimo neho. Mrzí ho aj to, že silu reprezentácie nevystužili borci z NHL. (Pravda.sk)
Pittsburgh vyhral vo Washingtone, Crosby strelil dva góly za 52 sekúnd
Hokejisti Pittsburghu zvíťazili 3:2 na ľade Washingtonu vo štvrtkovom prvom stretnutí semifinále play off Východnej konferencie NHL. (Pravda.sk)
Česi doma začali víťazne, Švédi v predĺžení zdolali Rusov
Reprezentácia Česka zvíťazila vo štvrtkovom zápase na Českých hokejových hrách v Českých Budějoviciach nad výberom Fínska 3:2, o výhre domáceho tímu rozhodol v 46. min Robin Hanzl. (Pravda.sk)