Pravda.sk

Vzdorovali dve tretiny. Mladíci prehrali v Poprade
Poprad má po štrnástich odohraných zápasoch na konte 27 bodov a v tabuľke je na tretej priečke, hráči HK Orange 20 získali dosiaľ 12 bodov. (Pravda.sk)
Vyrovnal Svatoša, naháňa Ihnačáka. Tatar sa zaradil do klubu stovkárov
Tomáš Tatar v predošlých dvoch ročníkoch vyhral bodovanie Slovákov v súťaži a v noci na štvrtok dosiahol jubilejný stý gól v základnej časti NHL. (Pravda.sk)
Ani si nestihol vybaliť. Cestovateľ Cehlárik putuje späť na farmu
Peter Cehlárik mal šancu na tohtosezónny debut v zámorskej NHL. Vedenie Bostonu ho však opäť poslalo na farmu do AHL. (Pravda.sk)
Okrúhle jubileum. Slovenská hviezda Detroitu strelila svoj stý gól v NHL
Skóroval aj Richard Pánik, ale ani štvrtý presný zásah v sezóne na výhru jeho tímu nestačil. Chicago padlo na ľade St. Louis 2:5. (Pravda.sk)
Javorčík predčasne skončil na lavičke osemnástky, meno nástupcu je známe
„Väčšina realizačného tímu šestnástky prešla do osemnástky, okrem trénera sa to týka aj manažéra a asistentov,“ povedal Miroslav Šatan. (Pravda.sk)
Togliatti pribalilo Slovanu na cestu päť gólov. Tréner avizuje zmeny v zostave
Hráči Slovana Bratislava neuspeli v stredajšom stretnutí KHL na ľade Lady Togliatti, domácim podľahli jednoznačne 1:5. (Pravda.sk)
Kapitán Zlína tvrdo zrazil Deja a dostal stopku. Zranenie Slováka je vážnejšie
Zranenie slovenského hokejové útočníka Rastislava Deja zrejme je vážnejšieho charakteru. (Pravda.sk)
Ako Forsberg. Slovák zariadil víťazstvo Litvínova parádnym nájazdom
Slovenský hokejový útočník František Gerhát nikdy nepatril medzi vychýrených strelcov. Málokedy sa mu v jednej sezóne podarí dosiahnuť viac ako tri či štyri presné zásahy. (Pravda.sk)