Pravda.sk

Slovan v generálke na KHL podľahol Banskej Bystrici, inkasoval päť gólov
Hokejisti Slovana Bratislava podľahli hráčom Banskej Bystrice 2:5 vo štvrtkovej generálke na základnú časť KHL 2017/2018. (Pravda.sk)
Hrdina v slovenskej maske splnil zlatý sľub
Nech prišiel do národného tímu po akejkoľvek - dobrej či horšej - sezóne v klube, Ján Lašák vždy s dvojkrížom na hrudi predviedol zodpovedný výkon. (Pravda.sk)
Lašákovou prioritou je mládež, jednotkou Laco. Rozhodli dni a nie noci, vraví
Hokejový majster sveta Ján Lašák (38) si povedal, že práve teraz je správny čas na ukončenie aktívnej kariéry. (Pravda.sk)
Česká enkláva v Slovane sa rozširuje. Obranca Voráček uspel na skúške
Hokejový obranca Tomáš Voráček bude v nadchádzajúcej sezóne obliekať dres Slovana Bratislava v KHL. (Pravda.sk)
Kývol na Šatanovu ponuku. Lašák bude reprezentačným koučom brankárov
Brankár Ján Lašák po dvadsiatich rokoch v seniorskom hokeji definitívne uzavrel mimoriadne úspešnú hráčsku kariéru. (Pravda.sk)
Daňo: Diéta zabrala, schudol som a zrýchlil
Počas troch sezón v zámorí si obliekal dresy troch rôznych klubov NHL. O to je radšej, že budúci ročník začne opäť ako hráč Winnipegu. (Pravda.sk)
Černáka pozvánka prekvapila. Uvoľnil ho Yzerman
Po dvoch ročníkoch v zámorskej juniorskej OHL by sa rád presadil priamo do NHL. Sníva o tom, že prvý štart vo vysnívanej lige si v drese Tampy Bay pripíše už v najbližšej sezóne. (Pravda.sk)
Říha: S kádrom som spokojný na šesťdesiat percent
Nová posila zažila vydarenú premiéru. Niektorým brankárom trvalo dlhšie, kým si náročné bratislavské tribúny získali svojimi výkonmi. Zdá sa, že Markovi Mazancovi sa to podarilo na prvýkrát. (Pravda.sk)