Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/106.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 690
Panoráma.sk - Bratislava - obrázkový sprievodca
Panorama.sk
Mestá a miesta - Slovensko
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Bratislava - obrázkový sprievodca

Bratislava - Pictorial Guide - obálka

Pekne ilustrovaná brožúra obsahuje stovku obrázkov, štrnásť rytín a grafík pochádzajúcich zo 14. až 19. storočia a základné informácie o Bratislave, jej turistických atrakciách a zopár tipov z jej okolia. Text dopĺňajú dve obrázkové mapy. Sprievodca vyšiel v trinástich jazykoch - v angličtine, arabčine, češtine, francúzštine, nemčine, hebrejčine, maďarčine, taliančine, japončine, poľštine, ruštine, slovenčine a v španielčine!

Bratislava - obrázkový sprievodca

Prvé kapitolky popisujú históriu mesta až po súčasnosť. Potom prichádzajú na rad najvýznamnejšie pamätihodnosti a udalosti - Bratislavský hrad, Dóm svätého Martina, korunovácie, Stará radnica, Primaciálny a Grassalkovičov palác. Autor Martin Sloboda, ktorý má, ako turistický sprievodca, Bratislavu dobre obšliapanú, potom pozýva čitateľa na prechádzku po Starom meste a po pamätihodnostiach v jeho okolí - dokopy ich je 28. Na rad prichádza zmienka o bratislavskom vinohradníctve a vínnych pivniciach, prehliadka atrakcií širšieho okolia Bratislavy - Devínskeho hradu, hradu Červený kameň, zámku v Smoleniciach, piešťanských kúpeľov a monumentálnych beckovských hradných zrúcanín. Na záver sa čitateľ dozvie, ktorí veľkí majstri klasickej hudby koncertovali v historickej Bratislave.

Viac informácií:

Bratislava a okolie - knižní sprievodcovia a mapy

Bratislavský online sprievodca

Knihy o Slovensku v nemeckom jazyku a slovensko-nemecké slovníky

OBJEDNAJTE TU:Order
Bratislava - Pictorial Guide
Cena: 6.01 EUR
Mierka: 0
Kategória: Sprievodcovia - Slovensko - v angličtine
Vydavateľ: MS AGENCY s.r.o.
Vydanie 2
Rok vydania: 2006
ISBN: 80-89159-02-8
Počet strán: 52
Mäkká väzba
Rozmery: 15.00 x 21.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Sprievodcovia - Slovensko - v angličtine
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.