Panorama.sk
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänsendorf - Bruck a.d. Leitha (Wander-, Rad- und Freizeitkarte)

Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänserndorf - Bruck a.d. Leitha - obálka

Mapu a brožúrku ocenia najmä tí turisti, ktorí chcú spoznávať k Slovensku najbližšie rakúske okolie. V plastovom obale sa nachádza mapa a brožúrka s turistickými informáciami.

Mapa v mierke 1 : 50 000 poslúži najmä cyklistom, ktorí objavujú cyklotrasy v rakúskom povodí Dunaja, najmä v oblasti Národného parku Donau – Auen, ale sčasti pokrýva aj územie Záhoria (Stupava, Plavecký Štvrtok, Záhorská Ves) a okolie Bratislavy (Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka). Slovenskému užívateľovi pomôže legenda, ktorá je aj v slovenskom jazyku (ešte v nemeckom, anglickom a francúzskom). Na mape sú vyznačené cyklotrasy, turistické chodníky, mládežnícke ubytovne, kempingy a pamätihodnosti.

Brožúrka - Freizeitführer durch Gemeinden, Sehenwürdigkeiten und Gastronomie (Sprievodca obcami, pamätihodnosťami a gastronómiou) obsahuje základné informácie o obciach a mestečkách nachádzajúcich sa na cyklotrasách s kontaktnými údajmi o informačných turistických kanceláriách, miestnych úradoch, múzeách, reštauráciách a penziónoch. Veľa telefónnych čísel, emailových a webových adries. Obsahuje aj index siete GPS a index miest s poštovými smerovými číslami (aj slovenskými). Text je v nemčine.

Viac informácií:

Cykloturistické mapy Bratislava a širšie okolie (Rakúsko, Podunajsko, Záhorie, Považie, Morava)

Mapy Rakúska pre pešiu turistiku, cyklistiku a voľný čas

Donau Auen sú dunajské luhy v národnom parku na skok od Bratislavy

OBJEDNAJTE TU:Order
WK 013 Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänsendorf - Bruck a.d. Leitha (nemčina)
Cena: 7.95 EUR
Mierka: 1 : 50 000
Kategória: Turistické mapy a atlasy - mimo Slovenska
Vydavateľ: Freytag&Berndt
Vydanie 0
Rok vydania: 0
ISBN: 3-85084-700-4
Počet strán: 0
Mäkká väzba
Rozmery: 0.00 x 0.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Turistické mapy a atlasy - mimo Slovenska

Vydané: 2005-10-10
Aktualizované: 2005-10-10

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.