Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Panorama.sk in SlovakEnglish
Dnes je 22.1.2018
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.2255USD   25.433CZK   0.88365GBP   309.20HUF   4.1716PLN   7.4352HRK . . . viac

Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänsendorf - Bruck a.d. Leitha (Wander-, Rad- und Freizeitkarte)

Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänserndorf - Bruck a.d. Leitha - Cover Page

Mapu a brožúrku ocenia najmä tí turisti, ktorí chcú spoznávať k Slovensku najbližšie rakúske okolie. V plastovom obale sa nachádza mapa a brožúrka s turistickými informáciami.

Mapa v mierke 1 : 50 000 poslúži najmä cyklistom, ktorí objavujú cyklotrasy v rakúskom povodí Dunaja, najmä v oblasti Národného parku Donau – Auen, ale sčasti pokrýva aj územie Záhoria (Stupava, Plavecký Štvrtok, Záhorská Ves) a okolie Bratislavy (Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka). Slovenskému užívateľovi pomôže legenda, ktorá je aj v slovenskom jazyku (ešte v nemeckom, anglickom a francúzskom). Na mape sú vyznačené cyklotrasy, turistické chodníky, mládežnícke ubytovne, kempingy a pamätihodnosti.

Brožúrka - Freizeitführer durch Gemeinden, Sehenwürdigkeiten und Gastronomie (Sprievodca obcami, pamätihodnosťami a gastronómiou) obsahuje základné informácie o obciach a mestečkách nachádzajúcich sa na cyklotrasách s kontaktnými údajmi o informačných turistických kanceláriách, miestnych úradoch, múzeách, reštauráciách a penziónoch. Veľa telefónnych čísel, emailových a webových adries. Obsahuje aj index siete GPS a index miest s poštovými smerovými číslami (aj slovenskými). Text je v nemčine.

Objednať: WK 013 Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänsendorf - Bruck a.d. Leitha (nemčina). Cena: 7,95 EUR.
13. 10. 2011   
OBJEDNAJTE TU:Order
WK 013 Nationalpark Donau - Auen - Lobau - Hainburg - Marchegg - Gänsendorf - Bruck a.d. Leitha (nemčina)
Cena: 7,95 EUR
Mierka: 1 : 50 000
Kategória: Turistické mapy a atlasy - mimo Slovenska
Vydavateľ: Freytag&Berndt
ISBN: 3-85084-700-4
Mäkká väzba
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Turistické mapy a atlasy - mimo Slovenska

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.