Panoráma.sk
Kníhkupectvo
Sprievodca
Noviny
Kontakty
Slovakia Document Store - Logo
Dnes je 11.12.2017
Vyhľadávanie / Search
Počasie
Kurzy: 1 EUR = 1.1742USD   25.555CZK   0.87525GBP   314.50HUF   4.2020PLN   7.5493HRK . . . viac
Noviny
- Správy z domova

PRAVDA

Premiér sa tiež vyjadril ku kauze okolo prezidenta Andreja Kisku, ktorému odporučil, aby do Vianoc vymenoval troch zo siedmich kandidátov na ústavných sudcov. (PRAVDA)
Podľa ministra práce a sociálnych vecí Jána Richtera sú dôvodom najmä zásadné rozpory s rezortom financií. (PRAVDA)
Špecializovaný trestný súd sa prípadom zaoberal opätovne, pretože najvyšší súd pôvodný rozsudok zrušil. (PRAVDA)
Kočner mal figurovať v spoločnostiach, ktoré predávali byty na bratislavskom Námestí Slobody a taktiež v spoločnostiach, ktoré ich kupovali. (PRAVDA)
Fico sa nestretol s matkami, keď mu odovzdali 15 000 podpisov pod výzvou Mama je lepšia ako jasle. (PRAVDA)
Lekárske odborové združenie zároveň zdôraznilo, že víta e-Health a považuje ho za správny systémový krok. Jeho zavedenie však musí byť starostlivo pripravené. (PRAVDA)
Výstraha 3. stupňa pred vetrom na horách platí až do utorka v Bankobystrickom, Žilinskom a Prešovskom kraji. (PRAVDA)
V písomnom teste hromadného výberového konania na funkciu sudcu sa objavili viaceré chyby. (PRAVDA)
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na pondelok viacero výstrah. (PRAVDA)
Podľa komory je zložité motivovať sestry, aby zostali v zdravotníctve, ak si v obchodnom reťazci zarobia 960 eur za podstatne menej zodpovednosti a fyzickej námahy. (PRAVDA)
Sociálna poisťovňa evidovala ku koncu novembra tohto roka takmer 1,39 milióna dôchodcov. (PRAVDA)
Cieľom cvičení je zabezpečenie medzinárodnej spolupráce Ozbrojených síl SR a plnenie záväzkov vyplývajúcich pre Slovensko z jej členstva v NATO. (PRAVDA)
Na poste generálneho manažéra strany má skončiť Ján Richter. Kto ho nahradí, ešte nie je jasné. (PRAVDA)
Andrej Danko oznámil, že do strany vstúpil minister obrany Peter Gajdoš, ktorý rezort vyše rok a pol viedol ako nominant SNS. (PRAVDA)
„Kto pôjde po nás kameňom, my pôjdeme dvoma. Nebudeme tolerovať podvody, klamstvá a svinstvá, ktoré tu máme od opozície a médií,“ vyhlásil Robert Fico na sneme Smeru v Martine. (PRAVDA)
Strana Smer sa mala od soboty riadiť novým programom, na ktorom pracoval odborný tím dnes už bývalého podpredsedu strany Mareka Maďariča takmer rok. (PRAVDA)
Ani po vážnych stratách v župných voľbách sa Smer nechystá k radikálnym rezom v straníckej politike. (PRAVDA)
Od víkendu sa budú striedať mrazivé dni s teplejšími. Až na výnimky bude takmer celý týždeň zamračené so zrážkami. (PRAVDA)
V osobnom aute zahynula 40-ročná žena, jej 17-ročná dcéra sa pri zrážke zranila a je mimo ohrozenia života. (PRAVDA)
Súd pojednávanie odročil na 19. januára. (PRAVDA)

Denník N

U prvého pacienta sa potvrdili osýpky, u ďalšieho sa ešte robia testy. Hygienici nehovoria, či sa pacienti nakazili na Slovensku. (Denník N)
Kto volí nové strany a kam sa obrátia ľudia, ktorí opúšťajú Smer? V nasledujúcich mesiacoch sa môže začať zápas o voličov, ktorí neveria pravicovej formulke, že menej zásahov štátu vyrieši všetky problémy. (Denník N)
Vicepremiér Peter Pellegrini po odpore viacerých ministerstiev, expertov a aktivistov oznámil, že vláda nateraz nebude rozhodovať o štatúte významnej investície pre veľké projekty na oboch brehoch Dunaja v Bratislave. (Denník N)
K sudoku ju priviedla rodina a už v ôsmich rokoch súťažila na majstrovstvách Slovenska. Vytvorila slovenský rekord v kategóriách do 15 aj do 18 rokov, jej snom je stať sa najlepšou na Slovensku. (Denník N)
Aktualizované 11. 12. o 12:20 – Developeri J&T RE a HB Reavis nateraz stiahli žiadosť vláde na úľavy pre projekty v Bratislave na oboch brehoch Dunaja. Časť ich projektov mala stát aj na mieste zbombardovanej rafinérky Apollo, kde je už desiatky rokov veľké ropné znečistenie a jedy sa šíria aj ďalej. (Denník N)
Je predsedom najpopulárnejšej strany, napriek tomu si nemôže trúfnuť vyhrať dvojkolové voľby. Na výpočet jeho šancí mu stačila aj pomerne jednoduchá matematika. (Denník N)
Štefan Hríb sa rozpráva s ministrom financií. (Denník N)
Dlhé roky pracoval ako robotník vo viacerých firmách, až ako štyridsiatnikovi sa mu napriek všetkým prekážkam podarilo stať sa kňazom. Stále však bol pod dohľadom ŠtB. (Denník N)
Amazon si spomenul na nás, Slovákov a do našej republiky už bude možné objednať reproduktor Amazon Echo. Prichádza aj hudobná služba Music Unlimited. (Denník N)
V Londýne otvorili obchod s vianočnými darčekmi pre utečencov. V Košiciach vyvinul stredoškolský študent aplikáciu proti bolesti chrbta. Sedem dobrých správ, ktoré ste si tento týždeň možno nevšimli. (Denník N)

Kalendár - rýmovačky k meninám, informácie o kalendárových zvykoch
Reklama
Mailujte adresu stránky

<< Back / Nazad  
© Copyright 1998 - 2016, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho zariadenia.