Panorama.sk
Výlety
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Loďou na majáles v Bratislave

Loďou do Petržalky v Bratislave

Prevádzkovanie osobnej riečnej prepravy nie je veľmi zisková záležitosť. V Bratislave kedysi spájalo brehy Dunaja plavidlo označované ako Propeler. Po tejto službe ostala na nábreží len kaviareň s rovnakým menom. Výnimkou býva prvá májová sobota (v roku 2015 je to 2. mája), keď nábrežie v Starom meste spája s protiľahlým petržalským brehom výletná loď. Preváža zadarmo, a tak je o túto službu veľký záujem.

Ako sa dozvedáme z tlačových správ mestskej časti Staré mesto, prepravu je možné uskutočniť vďaka podpore Tajpejskej kancelárie v Bratislave.

V Petržalke na nábreží sa konajú podujatia Bratislavského majálesu 2014 - mestského open air festivalu. Pozrite si bohatý program Bratislavského majálesu.

Loďou do Petržalky počas majálesovej soboty
Loďou do Petržalky počas majálesovej soboty.
Loďou do Petržalky v Bratislave

Tlačenica pred vstupom na loď v roku 2012.

vb

Viac informácií:

Vyhliadkové plavby po Dunaji

Pridaj komentárPripojte komentár

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.