Panorama.sk
Výlety, prechádzky
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Loďou na majáles v Bratislave

Loďou do Petržalky v Bratislave

Prevádzkovanie osobnej riečnej prepravy nie je veľmi zisková záležitosť. V Bratislave kedysi spájalo brehy Dunaja plavidlo označované ako Propeler. Po tejto službe ostala na nábreží len kaviareň s rovnakým menom. Výnimkou býva prvá májová sobota (v roku 2015 je to 2. mája), keď nábrežie v Starom meste spája s protiľahlým petržalským brehom výletná loď. Preváža zadarmo, a tak je o túto službu veľký záujem.

Ako sa dozvedáme z tlačových správ mestskej časti Staré mesto, prepravu je možné uskutočniť vďaka podpore Tajpejskej kancelárie v Bratislave.

V Petržalke na nábreží sa konajú podujatia Bratislavského majálesu 2014 - mestského open air festivalu. Pozrite si bohatý program Bratislavského majálesu.

Loďou do Petržalky počas majálesovej soboty
Loďou do Petržalky počas majálesovej soboty.
Loďou do Petržalky v Bratislave

Tlačenica pred vstupom na loď v roku 2012.

vb

Viac informácií:

Vyhliadkové plavby po Dunaji

Pridaj komentárPripojte komentár

Vydané: 2014-05-02
Aktualizované: 2014-05-02

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.