Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Lyžovačka na Bezovci

Zjazdovka na Bezovci

Lyžiarske stredisko Bezovec

Webkamera strediska Ski Bezovec: >>

Stredisko leží v pohorí Považský Inovec a kopec, podľa ktorého je pomenované, dosahuje nadmorskú výšku 746 metrov. Stredisko je vzdialené približne 25 km od Piešťan, asi 100 km od Bratislavy, pričom najlepšie je pokračovať po autostráde za Piešťany až po odbočku do obce Lúka. Neprehliadnete ju vďaka červeno žiariacim skladom Coca Coly, ktoré stoja pred vjazdom do dediny. Z nej sa treba trocha vrátiť na juh, odbočiť do vrchov a prejsť 9 kilometrov cez dediny Modrovka, Modrová a Stará Lehota. Za Starou Lehotou je odbočka doľava na Bezovec.

Kedže lyžiarske stredisko je pomerne nízko položené, často závisí kvôli vysokým teplotám s nedostatkom snehu. (Údolná hranica: 480 m.n.m.)

Aktuálne informácie na stránkach lyžiarskeho strediska Ski Bezovec.

Vydané: 2006-10-08
Aktualizované: 2006-10-08

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás

© Copyright 1998 - 2019, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.