Panorama.sk
Výlety, prechádzky
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Fotoreportáž z plavby do Múzea Danubiana

V roku 2012 boli obnovené víkendové plavby z centra Bratislavy do Galérie Danubiana na Čunovskej priehrade. Cestovný poriadok.

Rieka. Plavba. Kultúra. Relax. Tieto štyri atribúty spája projekt Loďou do múzea Danubiana a na Vodné dielo Čunovo. Výlet ponúka okrem zážitku z plavby loďou možnosť vychutnať si krásy okolitej prírody na brehoch rieky Dunaj, jedinečnú symbiózu výtvarných diel, modernej architektúry a prezentácie sochárskych diel v novozaloženom parku galérie moderného umenia Danubiana, či príležitosť návštíviť areál vodných športov v Čunove.
Fotoreportáž Panorámy.sk je zo slávnostnej plavby 7. júla 2010 s účasťou predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja, Hlavného mesta SR Bratislavy, spoločnosti Via Danubia, s.r.o. a Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.

Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana Loďou do Múzea Danubiana
Viac informácií:

Bratislavský online sprievodca

Vyhliadkové plavby po Dunaji

Pozvánka do galérie Danubiana: O lodiach a loďkách pod Bratislavou

Vydané: 2010-07-07
Aktualizované: 2010-07-07

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.