Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/561.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 690
Panoráma.sk - Postrehy návštevníka Horných Salíb
Panorama.sk
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Postrehy návštevníka Horných Salíb

Termálne kúpalisko Horné Saliby

Týždeň pobytu: 16. - 23. júla 2005.

Ubytovanie: Okál - cena Sk 6428.- / l deň odrátaný/.

Chatka v zástavbe, l spálňa - 4 postele - z toho jedna poschodová. Kuchynský kút, WC, umývadlo, sprcha oddelené. Otvorená "veranda" s plastikovým stolom a štyrmi stoličkami.

Kuchyňa s potrebným vybavením, t.j. riad, taniere, príbory, atď. Chladnička.

Nedostatok v tom, že konferenčný stolík v spálni je použitý na postavenie televízoru a stolnej lampy. V prípade nepriaznivého počasia nie je možné napr. hrať spoločenské hry, pretože na "verandu" prší. Takisto aj jesť môžete iba tak, že sedíte na posteli, príp. na stoličke a druhú stoličku použijete miesto stolíka.

Kúpalisko - v areáli sú umiestnené 3 bazény, z toho 1 pre dospelých, l pre deti do troch rokov a 1 pre deti staršie. Umiestnený tobogán sa platí zvlášť.

Podľa tamojšieho plavčíka sa voda vo veľkom bazéne vymieňa obdeň. Zrejme to nestačí pre veľký počet návštevníkov. Je veľmi nepríjemné, ak sa vám pri plávaní okolo prstov omotávajú vlasy a iná nečistota.

Za najväčší nedostatok považujem to, že v areáli kúpaliska nie je umiestnené WC . Je potrebné vychádzať z areálu a vždy sa preukazovať platným označením (plastové krúžky umiestnené na ruke, príp. nohe).

Mimo uvedeného termálneho kúpaliska je umiestnené nové, kryté termálne kúpalisko so zvláštnym vchodom, ktoré spĺňa súčasné moderné požiadavky.

Stravovanie nie je na žiaducej úrovni. Nachádza sa tam bufet, v ktorom nájdete nedostatočný sortiment jedál (možno ja som mala smolu, ale aj nechutne pripravený). To isté platí aj o reštaurácii, ktorá je veľmi pekne zariadená, čistá, aj s príjemným personálom. Dojem však kazí sortiment jedál, žiadalo by sa viac "domácich" jedál (palacinky, pirohy, aj napr. rezance), pretože je tu veľa detí, a aj dospelí by si radšej pochutili na jednoduchej strave, ako napr. na hranolkoch. A aj ceny sa mi videli neprimerane vysoké.

Raritou je dalšie termálne kúpalisko - Diakovce - ktoré je takmer "prilepené" na Horných Salibách, kde je v peknom prostredí umiestnený kemping a aj potrebné ďalšie služby, ako sú potraviny, drogéria - čo v areáli Horných Salíb chýba a keď niečo vám náhodou chýba, tak do susedov môžte zájsť iba s platnou zakúpenou vstupenkou do ich zariadenia.

Zaznamenala Milka

Viac informácií:

Kúpalisko Horné Saliby

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.