Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Raftovanie pod Devínom

Rafting pod Devínom

Dunaj v piatok 15. júla zalievalo slnko, ale voda bola kalná a najmä - vysoká. Len 40 centimetrov chýbalo k stavu, pri ktorom býva vyhlasovaný prvý stupeň povodňovej pohotovosti. Devínsky vodočet ukazoval 630 centimetrov a pohotovosť sa začína od 670 centimetrov. Voda preliala aj skalu pod Devínskym hradom, ktorá inokedy vytŕča nad hladinu. Vznikla tam vlna, na ktorej trénovali rafteri Z Cabanos Bratislava.

Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom

Vo svojom facebookovom statuse rafteri z Cabanosu napísali: "Divoká voda sa nám presunula pod Devín, tak sme tam nemohli chýbať. Mali sme aj kopu fanúšikov na brehu, ktorí tajne dúfali, že sa prevrátime a budú nás môcť zachrániť :) Tréning na majstrovstvá sveta v plnom povodňovom prúde."

FB stránka Raft Team Cabanos Bratislava: >>

Pozn.: Pokiaľ nie ste trénovaní rafteri, tak to neskúšajte. A najmä nie bez viest. (Dunaj v noci začal klesať.)

Snímky: Raft Team Cabanos Bratislava, text: vb

Vydané: 2016-07-16
Aktualizované: 2016-07-16

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás

© Copyright 1998 - 2019, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.