Panorama.sk
Voda - splavy, výlety, príbehy
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Raftovanie pod Devínom

Rafting pod Devínom

Dunaj v piatok 15. júla zalievalo slnko, ale voda bola kalná a najmä - vysoká. Len 40 centimetrov chýbalo k stavu, pri ktorom býva vyhlasovaný prvý stupeň povodňovej pohotovosti. Devínsky vodočet ukazoval 630 centimetrov a pohotovosť sa začína od 670 centimetrov. Voda preliala aj skalu pod Devínskym hradom, ktorá inokedy vytŕča nad hladinu. Vznikla tam vlna, na ktorej trénovali rafteri Z Cabanos Bratislava.

Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom
Rafting pod Devínom

Vo svojom facebookovom statuse rafteri z Cabanosu napísali: "Divoká voda sa nám presunula pod Devín, tak sme tam nemohli chýbať. Mali sme aj kopu fanúšikov na brehu, ktorí tajne dúfali, že sa prevrátime a budú nás môcť zachrániť :) Tréning na majstrovstvá sveta v plnom povodňovom prúde."

FB stránka Raft Team Cabanos Bratislava: >>

Pozn.: Pokiaľ nie ste trénovaní rafteri, tak to neskúšajte. A najmä nie bez viest. (Dunaj v noci začal klesať.)

Snímky: Raft Team Cabanos Bratislava, text: vb

<%str_sportov lang%>

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.