Warning: file_get_contents(/var/www/panorama.sk/public_html/inc/metacont/sk/912.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/panorama.sk/public_html/go/clanky/index.php on line 690
Panoráma.sk - Splav Dunajca
Panorama.sk
Voda - splavy, výlety, príbehy
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Splav Dunajca

Na Dunajci pod Troma korunami - Pieniny
Na Dunajci

Splav rieky Dunajec na raftovom člne ponúka športový zážitok, ale aj objavovanie prírody. Dunajec, ktorý vyhĺbil nádherný kaňon - Prielom Dunajca - na úseku 18 km tvorí hranicu s Poľskom, preteká cez Národný park Pieniny a ročne ho splavia tisíce ľudí. S pomocou inštruktora a pri vhodnom počasí môžu splav absolvovať aj tí, ktorí nikdy nesedeli v člne.

Po ukončení splavu sa dá vrátiť na nástupište pešo po náučnom chodníku popri rieke, na horskom bicykli po náučnom chodníku, prípadne autobusom.

Tú istú trasu je možné absolvovať aj na drevených pltiach, pričom o priazeň záujemcov sa uchádza niekoľko pltníckych firiem. Plavbu plťou môže absolvovať ktorýkoľvek turista.

Trasy splavu po Dunajci
Rafting na Dunajci

Trasy splavu a cenník

Červený Kláštor - Lesnica - 9 km, splav trvá asi 2 hodiny. Je to ideálny výlet pre tých, ktorí chcú vidieť Národný park Pieniny z raftového člna, alebo z kanoe. Cena: 24 € /loď pre 2 osoby. So sprievodcom 50 €.

Majere - Lesnica - 11 km, splav trvá asi 2,5 hod. Cena: 27 € /loď pre 2 osoby. So sprievodcom 60 €.

Spišská Stará Ves - Lesnica - 17 km, splav trvá asi 4,5 hod. Cena: 30 € /loď pre 2 osoby. So sprievodcom 70 €.

V cene je nafukovacie kanoe, vesty, pádla a doprava člnov. K dispozícii sú aj viacmiestne raftovacie člny.

> Pošlite objednávku

Viac informácií:

Tipy na športovanie a dobrodružný turizmus, outdoorové aktivity

Atrakcie východného Slovenska

Pobyty pri vode

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.