Panorama.sk
Rozšírené jarné upratovanie bratislavských brehov Dunaja
×
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Rozšírené jarné upratovanie bratislavských brehov Dunaja

Jarné upratovanie brehov Dunaja pred Dunajčíkom
Jarné upratovanie brehov Dunaja pred Dunajčíkom. Autor / zdroj: Braňo Bibel.

Celkom slušná kopa. Vyzbierali ju 2. apríla brigádnici na petržalskom brehu Dunaja.

Jarné upratovanie brehov Dunaja v Bratislave

Asociácia bratislavských vodáckych klubov a jej početní partneri vás pozývajú na jarné upratovanie brehov Dunaja. V sobotu 2. apríla o deviatej hodine bude zraz zájemcov v Bratislave v troch lokalitách: Karlova Ves so zrazom pri rybárskom klube Mark Twain, Staré mesto so zrazom pod mostom Lafranconi a Petržalka so zrazom pri vodáckom klube Dunajčík. Veľkokapacitné kontajnery zabezpečia mestské časti, stačí si priniesť pomôcky na zber smetí (hlavne rukavice) a chuť do práce! Kontakty pre záujemcov su uvedené na obrázku.

Upratovanie na väčšom území ako v minulosti
Jarné upratovanie podunajských nádbreží nie je novým podujatím. Po minulé roky vždy na jar vodáci spoločne s ďalšími združeniami a iniciatívami upratovali brehy Karloveskej zátoky. Tento rok sa Asociácii vodáckych klubov po prvý raz podarilo skoordinovať túto akciu na väčšom území bratislavských brehov Dunaja – v Karlovej Vsi, v Petržalke a v Starom Meste. Asociácia vodáckych klubov informuje, že sa pridávajú sa aj vodácke kluby, športové, ochranárske a iné združenia pôsobiace aj v ďalších lokalitách – pri starom koryte Dunaja, Malom Dunaji, rieke Morave atď.
O Asociácii bratislavských vodáckych klubov
Asociácia bratislavských vodáckych klubov združuje kluby, iniciatívy aj jednotlivcov zo všetkých odvetví vodáckeho športu – rýchlostnej kanoistiky, vodného slalomu, raftingu, veslovania, vodnej turistiky, expedičných a extrémnych disciplín. Nezameriava sa len na športovanie, venuje sa rozvoju verejných priestorov pri vode, obnove historických lodeníc aj ochrane prírody.
(id)
<%googlsirkaokr%> <% rubrprir lang%>
Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies. Používaním stránok dávate súhlas s ich zapisovaním do Vášho internetového zariadenia zariadenia - prehliadača.