Panorama.sk
Výlety, prechádzky
Obsah
Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Popri Dunaji - cyklistický sprievodca Viedeň - Bratislava - Budapešť

Popri Dunaji

132-stranová brožúra prináša takmer tri desiatky podrobných cykloturistických máp, ktoré lemujú pridunajskú trasu Viedeň - Bratislava - Budapešť. Okrem popisu trás vyznačených na mapách nechýbajú v brožúre rady a postrehy autora Tomáša Hučka pre cykloturistov, krátky slovníček užitočných maďarských i nemeckých slov a tiež informácie o kultúrno-historických a prírodných atrakciách na trase. Tieto informácie z brožúry robia rýchleho a užitočného turistického sprievodcu. Viac sa na jeho stránkach dozviete o miestach ako sú prvé rakúske prihraničné mestečko Hainburg, antické pamiatky v starom rímskom sídle Carnuntum v obci Petronell, prírodná rezervácia Lobau pri Viedni. Popis atrakcií Viedne je kratučký, ale to je už mimo záberu cyklistického sprievodcu.

Sprievodca vyšiel v roku 1998 a dnes je už k dispozícii aj jeho rozšírené vydanie od iného autora nazvané V Bratislave a okolí.

Viac informácií:

V Bratislave a okolí - Cyklistický sprievodca po bratislavských uliciach a humnách

Cyklistické trasy pri Dunaji pod Bratislavou

V opačnom smere, z Bratislavy na východ, sa viac dozvedáme o oblasti lužných lesov pod Bratislavou, o Győri, Mosonmagyaróvári, Komárne, Štúrove, Ostrihome, mestečku Tata, nechýba ani Visegrád a Szentendré. Finále je samozrejme v Budapešti. A komu to nestačí, môže si pozrieť celú trasu na 62-minútovej videokazete, ktorú autor tiež pripravil.

Popri Dunaji - videokazeta

Videokazeta zachytáva vyše 300 kilometrov bicyklovania po oboch brehoch Dunaja. Autor o nej píše nielen ako o doplnku ku knižnému prievodcovi, ale aj ako "zážitku a inšpirácii všetkým divákom, nielen cyklistom odhodlaným vyraziť popri Dunaji". Videokazeta je vo formáte VHS PAL, Color HiFi Stereo.

OBJEDNAJTE TU:Order
Popri Dunaji - cyklistický sprievodca na trase Viedeň - Bratislava - Budapešť (Vypredané)
Cena: 6.31 EUR
Mierka: 0
Kategória: Cykloturistické mapy a sprievodcovia
Vydavateľ: Tomáš Hučko
Vydanie 1
Rok vydania: 2001
ISBN: 80-968583-4-3
Počet strán: 132
Mäkká väzba
Rozmery: 21.00 x 12.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Cykloturistické mapy a sprievodcovia

Vydané: 2003-05-07
Aktualizované: 2003-05-07

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás
© Copyright 1998 - 2018, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.