Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Vyrazte na kopce s foťákom: Z Tatranského fotomaratónu sa stal Horský fotomaratón

Z Tatranského fotomaratónu 2013 - snímka na tému Nespútané
Z Tatranského fotomaratónu 2013 - snímka na tému Nespútané.

V sobotu, 16. januára sa začína prvé - zimné kolo Horského fotomaratónu, ktorého účastníci majú na zadané témy za 48 hodín pripraviť fotografie z horského prostredia. Do fotomaratónu sa môže zapojiť každý zaregistrovaný záujemca.

Pôvodný Tatranský fotomaratón bol jednokolový a viazaný len na Vysoké Tatry. Teraz možno do súťaže posielať snímky aj z iných hôr na Slovensku. Druhá zmena, ktorú od tohto roku zavádzajú organizátori, spočíva v tom, že fotomaratón bude štvorkolový. Na každé ročné obdobie pripadne jedno kolo. Účastníci sa ráno dozvedia päť tém, na ktoré majú do 48 hodín pripraviť a zaslať fotografie.

Súťaž sa uskutočňuje na diaľku - za pomoci internetového spojenia. Najprv sa záujemcovia musia zaregistrovať na stránke www.fotomaraton.hory.sk a potom musia v stanovenom čase uložiť na server svoje fotografie.

Organizátor si vyhradzuje možnosť v prípade mimoriadne nepriaznivého počasia zmeniť termíny jednotlivých kôl Horského fotomaratónu.

Viac informácií: www.fotomaraton.hory.sk: >>

(id)

Viac informácií:

Počas veľkonočného víkendu do hôr s foťákom

Vydané: 2016-01-14
Aktualizované: 2016-01-14

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás

© Copyright 1998 - 2019, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.