Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

K smutnému úvodu vodáckej sezóny 2016

V roku 2016 sa začala vodácka sezóna najhoršie ako vôbec mohla. Tragédiou na Dunaji v Bratislave. Denník N uverejnil svedectvo vlastného redaktora, ktorý bol v ten deň pri Dunaji s postihnutým, mladým a známym ekonómom.

Z rozprávania autora článku vyplýva, že tragédiu bezprostredne zapríčinilo nevhodné oblečenie, absencia záchrannej vesty, zrejme v kombinácii s pôsobením ľadovej vody. Nevieme, aký dobrý plavec bol postihnutý.

Možno by bola pomohla táto skúsenosť - malé pootočenie, nasmerovanie kanoe v prúde rieky a kanoe by sa samo dostalo k brehu, od ktorého asi nebolo ďaleko. Skôr ako bol postihnutý natoľko vyčerpaný, že sa lode už nevládal držať...

Ako sa dostať na breh s prevráteným kanoe

Zle

Ako sa dostať na breh s prevráteným kanoe

Dobre

Pripravil Vlado Bibel

Vydané: 2016-03-31
Aktualizované: 2016-03-31

Mailujte adresu stránky

Panoráma.sk - Kontakty / O nás

© Copyright 1998 - 2019, Panoráma.sk
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo dalšie šírenie textov a fotografií zo stránok Panorámy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu Panorámy.sk je porušením autorského zákona.
Partneri Panorámy.sk používajú cookies, ktoré im umožňujú zaznamenávať vaše internetové preferencie. Používaním stránok dávate súhlas so zapisovaním cookies do Vášho internetového prehliadača.