Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Nákupné a zábavné centrá v Bratislave

Eurovea Galleria

Eurovea Galleria

Nákupná pasáž Eurovea Galleria je súčasťou modernej mestskej štvrte Eurovea, ktorá sa nachádza pri dunajskom nábreží v priamom susedstve historického centra Bratislavy.

Súčasťou Eurovey je dvojhektárový nábrežný park s promenádou a nové verejné námestie. Eurovea bola navrhnutá tak, aby sa stala novým komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave. V nákupnej pasáži Eurovea Galleria je viac než 150 obchodov, reštaurácie, supermarket, fitnescentrum a multikino.

Eurovea Galleria
Pribinova 1/B, 81109 Bratislava
www.eurovea.com

Avion shopping park

Avion shopping park

Nákupné centrum Avion shopping park sa nachádza 6,5 km od centra smerom na Letisko M.R.Štefánika. Leží na strategickom diaľničnom obchvate D1, ktorý je pripojený na medzinárodné cestné komunikácie.

AVION shopping park je centrum zamerané na nákup, reštauračné služby a šport. Nájdete tu kompletný potravinový sortiment, široký výber módneho oblečenia a obuvi, športového vybavenia, elektroniky, nábytku a zariadenia pre domácnosť. Nachádza sa tu klzisko s celoročnou prevádzkou a detský kútik. V nákupnej zóne je IKEA, v susedstve stoja obchodné domy Hornbach a Kika.

Avion Shopping Park
Ivánska cesta 16, 821 04 Bratislava
www.avion.sk

Aupark

Aupark

Ak sa nechcete príliš vzdialiť z centra, vyberte sa do Auparku v Petržalke. Nákupné a zábavné stredisko stojí hneď na druhom, pravom brehu Dunaja. Aupark je popri nakupovaní miestom, kde sa chodí do reštaurácií, kaviarní, zahrať si biliard, bowling, či zacvičiť si vo fitness. V Auparku je aj multikino.

Aupark
Einsteinova ul.18, 851 01 Bratislava
www.aupark.sk

Polus City Center

Vivo (bývalý Polus)

Z centra mesta ľahko dosiahnuteľné nákupné a zábavné stredisko. Z centra tam premávajú električky a autobusy. Blízko je jazero Kuchajda, plaváreň, futbalový štadión, tenisové kurty.

Multikino. V podzemných priestoroch je dvetisíc parkovacích miest.

Vivo
Vajnorska 100, 831 04 Bratislava
vivo-shopping.com

Bory Mall

Bory Mall

Nákupné centrum pri Lamači, v severozápadnom cípe Bratislavy, smerom na Záhorie. Otvorené v roku 2014. Od jari 2015 aj multikino.

www.borymall.sk.

Shopping Palace

Shopping Palace

Nákupné centrum Shopping Palace leží v blízkosti severovýchodného diaľničného obchvatu Bratislavy, ktorý sa napája na diaľnicu E75 (D1). Nákupné centrum susedí s populárnou rekreačnou zónou pri jazere Zlaté Piesky

Nachádza sa tu viac ako 100 predajní a hypermarket Tesco. Parkovať možno na 2000 nadzemných parkovacích miestach.

Shopping Palace
Cesta na Senec 2/A, 82104 Bratislava
www.shoppingpalace.sk

Ďalšie info:

Bratislavský online sprievodca

Vydané: 2008-07-10
Aktualizované: 2008-07-10

Kategórie: Sprievodca - Nákupy na Slovensku