Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Súbor učebníc New Headway

New Headway Elementary - student´s book  - obálka

Tridsaťpercentná zľava na New Headway Pre-Intermediate Class Audio CDs, the Third edition. Len za 10 EUR. V tejto cene máme posledné tri kusy cédečiek.

Učebnice angličtiny New Headway z vydavateľstva Oxford University Press sú na báze angličtiny a sú určené pre stredné a jazykové školy.

Sada má šesť častí, ktoré sú odstupňované podľa náročnosti výuky - od prvých stupňov pre úplných začiatočníkov (New Headway Beginner, New Headway Elementary) až po posledný stupeň pre pokročilých študentov (New Headway Advanced). Každý stupeň pozostáva z učebnice, cvičebnice a doplnkových textov a multimédií pre učiteľov a študentov. Vhodným doplnkom pre študentov sú anglicko-slovenské slovníčky ktoré pokrývajú slovnú zásobu učebníc a cvičebníc. Sú dva, prvý je pre začiatočníkov a druhý obsahuje slovnú zásobu stredne pokročilých. Textové výukové materiály možno doplniť zvukovými CD.

Publikácie sú priebežne aktualizované a dopĺňané a vychádajú v nových vydaniach. Pred objednávaním kníh je potrebné vedieť, ktoré vydanie vaša škola práve používa.

Pokiaľ, hľadáte niektorú z učebníc Headway, ktorá nie je v našom zozname, KONTAKTUJTE NÁS.

New Headway Beginner - obálka

New Headway Beginner - Student´s Book, Workbook

Učebnica pre úplných začiatočníkov (Student´s Book), alebo pre tých, ktorí sa dávnejšie trochu učili angličtinu a nemajú dostatočné základy pre pokračovanie v štúdiu. Obsahuje 14 kapitol.

K učebnici je aj pracovný zošit. Pracovné zošity vychádzajú v dvoch verziách - s odpoveďami (Workbook with Key) a bez odpovedí (Workbook without Key).

Zvukové nahrávky učebnice sa nachádzajú na súbore s dvomi Audio-CD s názvom Class CD. K pracovnému zošitu si možno prikúpiť aj CD s názvom Student`s Workbook CD s identickými cvičeniami. CD k učebnici aj k pracovnému zošitu si možno kúpiť samostatne.

New Headway Elementary - student´s book  - obálka

New Headway Elementary - Student´s book

Učebnica pre začiatočníkov. Zameriava sa na štruktúru jazyka, základy gramatiky, slovnú zásoby a funkčnosť angličtiny. Student's Book obsahuje 14 lekcií s klasickou učebnou osnovou, nové slovíčka a pomáha zorientovať sa v gramatickej štruktúre. Učebnica je v anglickom jazyku. Zvukové nahrávky učebnice sa nachádzajú na súbore s dvomi Audio-CD s názvom Class CD, ktorý si možno kúpiť aj samostatne.

New Headway Elementary - Workbook with Key  - obálka

New Headway Elementary - Workbook

Pracovný zošit s cvičeniami v anglickom jazyku. Vychádza v dvoch verziách, s kľúčom (with Key) alebo bez kľúča (without Key). K pracovnému zošitu si možno prikúpiť aj CD s identickými cvičeniami.

New Headway Pre-Intermediate - student´s book - obálka

New Headway Pre-Intermediate - Student´s Book

Učebnica je určená pre stredne pokročilých študentov stredných a jazykových škôl. Obsahuje 14 lekcií s klasickou učebnou osnovou, nové slovíčka a pomáha zorientovať sa v gramatickej štruktúre. Učebnica je v anglickom jazyku

K učebnici si je možné prikúpiť aj súbor s dvomi zvukovými CD s názvom Class CD.

New Headway Pre-Intermediate - Workbook with Key - obálka

New Headway Pre-Intermediate - Workbook

Pracovný zošit s cvičeniami v anglickom jazyku, vychádza v dvoch verziách, s kľúčom k cvičeniam (with Key) alebo bez kľúča (without Key). K pracovnému zošitu je možné dokúpiť aj zvukové CD s názvom Student`s CD.

New Headway - Slovník (Elementary, Pre-Intermediate) - obálka

New Headway Elementary, Pre-Intermediate - Slovník

Anglicko-slovenský slovník k slovnej zásobe z prvých dvoch dielov série New Headway.

New Headway Intermediate - Student´s book - obálka

New Headway Intermediate - Student´s Book

Učebnica je určená pre stredne pokročilých študentov stredných a jazykových škôl, obsahuje učivo pre 120 vyučovacích hodín. V anglickom jazyku. K učebnici je možné dokúpiť aj súbor zvukových CD s označením Class CD.

New Headway Intermediate - Workbook with Key - obálka

New Headway Intermediate - Workbook

Pracovný zošit s cvičeniami v angličtine, vychádza v dvoch verziách: s kľúčom k cvičeniam (with Key) a bez kľúča (without Key). K pracovnému zošitu je možné dokúpiť aj zvukové CD s označením Student`s CD.

New Headway Upper-Intermediate - Student´s Book - obálka

New Headway Upper-Intermediate - Student´s Book

Učebnica v anglickom jazyku ponúka nový prístup v učení pre pokročilých študentov stredných a jazykových škôl. V gramatike sa ponára do väčšej hĺbky a učí študentov pochopiť systém fungovania anglického jazyka. Student's Book obsahuje 14 lekcií s klasickou učebnou osnovou, nové slovíčka, pomáha zorientovať sa v gramatickej štruktúre. K učebnici je možné dokúpiť súbor zvukových CD s označením Class CD.

New Headway Upper-Intermediate - Workbook with Key - obálka

New Headway Upper-Intermediate - Workbook

Pracovný zošit v anglickom jazyku vychádza v dvoch verziách: s cvičeniami a kľúčom k cvičeniam a s cvičeniami bez kľúča. K pracovnému zošitu je možné dokúpiť zvukové CD s označením Student`s CD.

New Headway - Slovník (Intermediate, Upper-Intermediate) - obálka

New Headway Intermediate, Upper-Intermadiate - Slovník

Anglicko-slovenský slovník k slovnej zásobe zo série učebníc New Headway.

New Headway Advanced - Student´s Book - obálka

New Headway Advanced - Student´s Book

Učebnica angličtiny určená pre pokročilých študentov stredných a jazykových škôl. V anglickom jazyku. K učebnici sa dajú dokúpiť súbor zvukových CD, ktoré majú názov Class CD.

New Headway Advanced - Workbook with Key - obálka

New Headway Advanced - Workbook

Pracovný zošit v anglickom jazyku s cvičeniami a kľúčom k cvičeniam. K pracovnému zošitu je možné dokúpiť zvukové CD - Student`s CD.

OBJEDNAJTE TU:Order
New Headway Elementary - Student´s book (3rd Edition)
Cena: 21.50 EUR
Mierka: 0
Kategória: Jazykové slovníky, cudzie jazyky
Vydavateľ: Oxford University Press
Vydanie 3.
Rok vydania: 0
ISBN: 978 0194715096
Počet strán: 0
Mäkká väzba
Rozmery: 0.00 x 0.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Jazykové slovníky, cudzie jazyky

Vydané: 2015-01-15
Aktualizované: 2015-01-15

Kategórie: - Jazyky, tlmočenie, preklady, slovníky