Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Koruna Zeme - Tramtária Seven Summits

Koruna Zeme - obálka

Pekná obrázková kniha s pútavými i faktograficky bohatými textami Petra Hámora a ďalších horolezcov o výstupoch na 7 najvyšších štítov šiestich kontinentov. Autor, horolezec Peter Hámor, ako prvý slovenský športovec vystúpil na najvyššie vrcholy šiestich svetadielov. V knihe prináša postrehy a zážitky zo stretnutí s rôznorodými kultúrami a rozmanitosťou našej planéty.

Dosiahnutie siedmich vrcholov skrýva jedinečnú šancu, ako na ceste k nim lepšie spoznať svet a seba samého. Tak ako pri každom životnom počínaní, rozhodujúcou zostáva otázka "ako". Ako intenzívne chce horolezec vnímať obrazy života za kontúrami vrchola, o tom rozhoduje výlučne on sám. Putovanie k najvyššej hore kontinentu a výstup na jej vrchol môže byť vskutku vyvrcholením každého (horolezeckého) života. (Bruno Baumann, úryvok z knihy Koruna Zeme)

Kniha je, žiaľ, vypredaná. Odporúčame ako alternatívu knihu veselých príbehov zo sveta horolezcov a ľudí, ktorí majú radi prírodu a outdoorové športy Smiech na lane od Ivana Baja.

.Pripojte komentár

OBJEDNAJTE TU:Order
Koruna Zeme - Tramtária Seven Summits - vypredané
Autor: Peter Hámor
Cena: 21.99 EUR
Mierka: 0
Kategória: Horolezectvo
Vydavateľ: Tramtária, s.r.o.
Vydanie 1.
Rok vydania: 2004
ISBN: 8096921800
Počet strán: 160
Tvrdá väzba
Rozmery: 23.00 x 27.50 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Horolezectvo

Vydané: 2009-11-12
Aktualizované: 2009-11-12

Kategórie: Horolezectvo