Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Wirtschaftsdeutsch im Unternehmen neu

Wirtschaftsdeutsch im Unternehmen neu - obálka

Nové vydanie predkladanej knižnej publikácie, erudovaných autoriek viacerých odborných slovníkov a učebníc, pôsobiacich na Ústave jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave, je úspešným pokračovaním prvej učebnice tohto druhu na Slovensku.

Koncepcia tejto učebnice je založená na efektívnej výučbe nemeckého jazyka, najmä pre tých užívateľov, ktorí si chcú osvojiť základy hospodárskeho jazyka a nedisponujú dostatočným časovým priestorom na pravidelnú návštevu jazykových kurzov, či už ide primárne o študentov externej formy štúdia na Ekonomickej univerzite, o manažérov, podnikateľov i zamestnancov zahraničných firiem, ktorých vyzbrojí jazykovou prípravou na zvládnutie problematiky odborného textu.

Kniha pomáha čitateľovi rozvíjať schopnosť orientácie v nemeckom odbornom texte a početnými cvičeniami, evokujúcimi rôzne spôsoby porozumenia základnému textu kapitoly, pomáhajú k osvojeniu odborných termínov a slovnej zásoby. Motivujú tiež k formulovaniu vlastných názorov, vedú užívateľa k samostatnému mysleniu, komentovaniu početných obrázkov, tabuliek, diagramov aj písomnou formou, čím sa precvičuje a zdokonaľuje aj táto zručnosť.

Správne riešenia a odpovede na špeciálne graficky označené cvičenia nájde čitateľ na konci učebnice, iné prehľadne riešené grafické prvky informujú pri výučbe o forme, určení a zameraní cvičenia či textu preberanej témy. Osobitnú súčasť tvoria zaujímavé odborné články, ktoré upevňujú vedomosti získané štúdiom preberanej témy.

OBJEDNAJTE TU:Order
Wirtschaftsdeutsch im Unternehmen neu - vypredané
Cena: 12.68 EUR
Mierka: 0
Kategória: Jazykové slovníky, cudzie jazyky
Vydavateľ: SPRINT vfra
Vydanie 1.
Rok vydania: 2007
ISBN: 978-80-89085-78-1
Počet strán: 0
Mäkká väzba
Rozmery: 15.50 x 22.00 cm
Nákupné podmienky
Pozrite ďalšie v kategórii
>> Jazykové slovníky, cudzie jazyky

Vydané: 2007-03-02
Aktualizované: 2007-03-02