Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Bratislava

Bratislavské
noviny

Petržalka opäť hľadá svoje osobnosti
Pri tejto príležitosti vyzýva samospráva obyvateľov, aby zasielali svoje návrhy osobností, o ktorých vedia, že sa vo veľkej miere zaslúžili o rozvoj mestskej časti a ktoré sa natrvalo zapísali do jej histórie.

FOTO: Policajti zastavili ukradnuté auto a keďže posádka im kládla odpor, tak ju museli spacifikovať
Bratislavskí policajti ani nie do 24 hodín od prijatia oznámenia o odcudzení motorového vozidla Škoda Superb combi toto vozidlo vypátrali a zadržali dve osoby, podozrivé z jeho odcudzenia. Nakoľko pravdepodobní páchatelia krádeže kládli mužom zákona aktívny odpor, tak museli byť voči nim použité donucovacie prostriedky a obaja skončili spútaní na zemi...

Staré bizniscentrum Apollo 1 už rozoberajú - počas búracích prác očakávajte aj dopravné obmedzenia
Na základe búracieho povolenia developer HB Reavis postupne rozoberá celú budovu Apollo 1, aby sa po získaní všetkých ostatných potrebných povolení mohli hneď pustiť do výstavby nového projektu, na ktorý sa verejnosť môže tešiť už v roku 2022.

Tipy na víkend: Chystáte svadbu alebo hľadáte program s deťmi?
Počas nadchádzajúceho víkendu bude prebiehať viacero akcií, pozrite si náš prehľad.

Hádajte, kde to je: Tušíte, kde sa nachádza miesto na fotografii?
Prinášame vám fotografiu ďalšieho zákutia Bratislavy, ktoré zrejme ostáva vašim očiam skryté. Viete, kde sa tento zanedbaný dvor nachádza? Možno chodíte okolo často.

VIDEO: Autobus MHD na Panónskej zrazil opitého chodca - pozrite si autentické zábery z nehody...
V utorok 21. januára 2020 v čase okolo 14:30 hod došlo na Panónskej ceste, v mestskej časti Petržalka k dopravnej nehode, ktorej účastníkmi boli vodič autobusu Mestskej hromadnej dopravy Bratislava a 62-ročný chodec - evidentne pod vplyvom alkoholu...

Vraky v Karlovej Vsi: Niektoré odstránili, majiteľom ďalších plynie lehota
Karloveský miestny úrad sa vlani zaoberal 59 nepoužívanými vozidlami, ktoré dlhodobo stáli na jednom mieste. Niektoré z nich mali evidenčné číslo, iné nie.

SHMÚ varuje pred hmlou a poľadovicou na väčšine Slovenska
Na väčšine územia Slovenska sa vyskytne v noci zo štvrtka na piatok (24. 1.) hmla a poľadovica. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) preto v tejto súvislosti vydal výstrahu prvého stupňa, upozorňuje na to na svojej webovej stránke.

Na letisku nie sú pre čínsky koronavírus žiadne opatrenia
Na bratislavskom Letisku M. R. Štefánika (BTS) neboli v súvislosti s koronavírusom zavedené žiadne opatrenia, letisko nemá priame letecké spojenie s Čínou a krajinami, kde sa vírus objavil. Uviedla to Veronika Ševčíková, hovorkyňa letiska.

Policajná naháňačka: Vodič narážal do policajtov, tí po jeho audine strieľali
Scénu ako z akčného filmu, ktorá sa skončila v Devínskej Novej Vsi, zažili dnes popoludní policajti.

Navrhnuté odmeny v spoločnosti Metro: Tu sú ďalšie detaily prípadu
Ako sme vás už informovali, bratislavský magistrát navrhuje vyplatiť trom členom predstavenstva spoločnosti Metro Bratislava odmeny po cca 20-tisíc eur. Dnes sme k prípadu zisťovali ďalšie podrobnosti.

Sú studne na ostrove Sihoť ohrozené znečistením Dunaja pri Viedni?
Studne na ostrove Sihoť v Bratislave nie sú ohrozené, obyvatelia sa báť nemusia. Ubezpečuje o tom Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS).

Rekonštrukcia Jurkovičovej teplárne pokračuje podľa harmonogramu
Napriek tomu, že počas rekonštrukcie bývalej Jurkovičovej teplárne v Bratislave, národnej kultúrnej pamiatky (NKP), narazil developer miestami na výraznejšie poškodenia pamiatky, ako očakával, samotné práce to zdržalo len minimálne. Projekt je tak naďalej stále v harmonograme a ukončenie prác sa očakáva koncom leta.

Telo utopeného muža vylovené z Dunaja patrilo 20-ročnému študentovi Michalovi Stachovi
Polícia SR z Bratislavského kraja dnes odvolala pátranie po nezvestnom 20-ročnom študentovi Michalovi Stachovi. Ukázalo sa totiž, že telo, ktoré policajti vylovili z Dunaja 29. decembra 2019 patrilo jemu. Potvrdili to výsledky testov DNA.

Vodárenské spoločnosti informujú: Pitie vody z vodovodu nepoškodzuje zdravie
 Vodárenské spoločnosti ubezpečujú ľudí, že pitie vody z vodovodu nemá žiadne zdravotné riziká. Reagujú tak na vyjadrenia o nevhodnosti dlhodobého pitia vody z verejného vodovodu z dôvodu výskytu trihalogénmetánov (THM). Považujú ich za nepravdivé a zavádzajúce.

VIDEO: Ochranári sa snažia o odchyt agresívnych husí z bratislavských jazier, ale zatiaľ s nimi majú bilanciu 1:7
Húska štíhla je inváznym, nepôvodným druhom husi, ktorý môže predstavovať ohrozenie pre pôvodné druhy vodného vtáctva na Slovensku. Má tendenciu správať sa teritoriálne a agresívne vyháňať ostatné vtáky z územia, v ktorom sa vyskytuje. Momentálne títo agresívni agresori okupujú Kuchajdu a Štrkovecké jazero. Pokusy o ich odchyt nedopadli pre ochranárov dobre. Z ôsmich pokusov sa im zatiaľ podaril len jeden...

Záujemcovia o štúdium na Ekonomickej univerzite môžu prísť na informačný deň
Ak máte záujem študovať na Ekonomickej univerzite, môžete sa začiatkom februára zúčastniť informačného dňa.

V Bratislavskom kraji pre chrípku zatvorili prvú školu
Tento týždeň zavreli v Bratislave prvé školské a predškolské zariadenie z dôvodu zvýšenej chorobnosti na chrípku, respektíve na akútne respiračné ochorenia.

FOTO: V Dúbravke ráno horelo osobné auto
Hasiči mali dnes pred ôsmou ráno prácu v Dúbravke. Kúsok od materskej školy na Bazovského ulici tu totiž horelo osobné auto.

V Slovenskom rozhlase nájdete už i bustu N. Teslu
Galériu Slovenského rozhlasu v Bratislave zdobí od stredy 22. januára busta Nikolu Teslu. Podobizeň srbského vynálezcu a vedca odhalili na podujatí, ktoré zorganizoval Spolok Srbov na Slovensku v spolupráci so Srbským kultúrno-informačným centrom.

BORY MALL dáva ekológii zelenú
(pr) Nákupno-zábavné centrum BORY MALL sa aktívne zaujíma o problematiku ekológie už od svojho začiatku. Teraz je najvyšší čas aby sme vzali zodpovednosť do vlastných rúk a dokázali, že naše okolie a príroda nám nie sú ľahostajné. Už počas víkendu 24. -26. januára si budete môcť pozrieť aktuálnu ponuku elektromobilov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu.

Na Fajnorke odhalili pamätnú tabuľu leteckej legende J. Kissovi
Poručíkovi Jozefovi Kissovi, rodákovi z dnešného Starého Mesta, dnes v aule Spojenej priemyselnej školy strojárskej na Fajnorovom nábreží odhalili pamätnú tabuľu. Tabuľa bola odhalená štyri dni pred 104. výročím Kissovho narodenia.

FOTO Búranie Rázsoch: Nie je to teátro, hovorí premiér
Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) odmieta, že by búracie práce na stavenisku na bratislavských Rázsochách boli "teátrom" či "gestom". Uviedol to v stredu počas kontrolného dňa na mieste, kde má vyrásť nová Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB).

Magistrát navrhol členom predstavenstva spoločnosti Metro vyplatiť odmeny cca 20-tisíc eur
Za menej ako ročné pôsobenie vo funkcii odmena cca 20-tisíc eur? Takéto sumy totiž navrhol bratislavský magistrát vyplatiť trom členom predstavenstva spoločnosti Metro Bratislava a. s.

V Ružinove bude detský karneval: Zasúťažiť si môžete o najkrajšiu doma vyrobenú masku
Dom kultúry v Ružinove sa už čoskoro zaplní maskami. Pre milovníkov fašiangov a dobrej zábavy sa chystá lákavé podujatie.

Dvadsiate roky sa vracajú: Vo Véčku si môžete zatancovať na Swingovom Valentíne
Rokom 2020 sa začína opätovne éra dvadsiatych rokov. a tak je určite vhodná doba pripomenúť si aj tie legendárne elegantné 20-te, ktoré zažili naši predkovia v 20. storočí. Urobiť tak môžete na Swingovom Valentíne vo V-klube na Námestí SNP.

UNB zrejme prepracuje návrh na plán parkoviska na Antolskej ulici
Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) zrejme prepracuje návrh plánu parkoviska pri Nemocnici sv. Cyrila a Metoda na Antolskej ulici v Petržalke. Pre TASR to uviedla hovorkyňa UNB Eva Kliská. Potvrdila, že UNB stiahla oznámenie o zámere navrhovanej činnosti Parkovisko Nemocnica Antolská.

Mesto zverejnilo na otvorenom portáli zmluvy, faktúry a objednávky
Mesto Bratislava urobilo ďalší krok k transparentnosti hospodárenia samosprávy. Na „open data“ portáli, na ktorom sprístupňuje otvorené dáta, zverejnilo svoje zmluvy, faktúry a objednávky.

FOTO a VIDEO: 76-ročný Záhorák so 42-ročným komplicom pestovali marihuanu až pokým ich nenavštívili policajti...
Policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave objasnili ďalší prípad drogovej trestnej činnosti, ku ktorému dochádzalo na území Bratislavského kraja, teda presnejšie v dedinách Borinka a Stupava.

Súd prepustil youtuberov Rudolfa Vaského a Martina Daňa, ale nesmú nakrúcať nové videá!
Známi bratislavskí youtuberi Rudolf Vasky a Martin Daňo sa dnes dostali na slobodu. Vo väzbe sa nachádzali od polovice decembra na základe obvinenia z 12. decembra 2019 za prečin výtržníctva a to z obavy, že by mohli v trestnej činnosti pokračovať. Súd ich síce prepustil, ale zakázal im nakrúcať ďalšie videá...

Dúbravku čakajú ďalšie dopravné obmedzenia pre výstavbu podchodu na Damborského
Mestská časť Bratislava - Dúbravka svojich obyvateľov upozornila na ďalšie dopravné obmedzenia, ktoré ich čakajú v súvislosti s modernizáciou električkovej trate. Tento týždeň by mali pokračovať v budovaní podchodu na Damborského, takže motoristi a cestujúci v MHD musia počítať s istým zdržaním.

FOTO: V Malých Karpatoch dochádza k nešetrnej ťažbe dreva, tvrdí iniciatíva Naše Karpaty
Verejnosť sa v posledných týždňoch výrazne sťažuje na necitlivú ťažbu dreva v lesoch v okolí Bratislavy, uvádza iniciatíva Naše Karpaty.

RADÍME: Škriabanie v hrdle či suché sliznice počas zimy môžu súvisieť s kúrením - ako tomu predísť?
Vysušené sliznice, škriabanie v hrdle a ďalšie zdravotné ťažkosti počas zimy môžu byť dôsledkom suchého vzduchu, ktorý v miestnosti vzniká v dôsledku vykurovania. Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) Bratislava pripomína, že počas vykurovacej sezóny netreba plytvať teplom a nerobiť si doma saunu.

Príbeh malého Branka vo farebnej, ale abstraktnej záhrade s videoprodukciou v Divadle Lab
(pr) V Divadle Lab vstupujeme do druhej polovice divadelnej sezóny 2019/2020 pestro. Prvou premiérou roku 2020 je inscenácia srbského autora, ktorá nie je iba pre deti. Vyspovedali sme hercov a scénografky, ktoré na predstavení spoločne pracujú.

D1 pri Inchebe uzavreli, z kamióna sa pri nehode vysypal náklad
K pomerne neobvyklej nehode došlo v utorok večer v Bratislave na D1 v smere na Prístavný most.

Obnova Mlynských nív a výstavba autobusovej majú byť hotové na jeseň
Rozsiahla rekonštrukcia ulice Mlynské nivy v Bratislave a výstavba priľahlej novej autobusovej stanice pokračujú podľa developera HB Reavis plánu. Ukončenie všetkých prác očakáva na jeseň tohto roka.

Polícia hľadá 19-ročného Romana, je obvinený z krádeže tovaru za 4500 eur
Policajti štvrtého bratislavského okresu pátrajú po 19-ročnom Romanovi R. z Bratislavy, ktorý čelí obvineniu z krádeže.

Zrenovovaná škôlka v Záhorskej Bystrici sa uchádza o Európsku cenu
Zrekonštruovaná a nadstavbou priestorovo rozšírená budova materskej školy v bratislavskej Záhorskej Bystrici sa dostala do finálového výberu kandidátov na Európsku cenu.

Staré Mesto pomohlo rodine zasiahnutej požiarom na Mozartovej: Poskytlo jej náhradné ubytovanie

FOTO a VIDEO: Viete, čo všetko sa v našom meste volá alebo je naozaj bratislavské?
Niekedy si možno ani Bratislavčania neuvedomujú, čo všetko je s ich rodným mestom vlastne spájané alebo je preň charakteristické, preto sme sa rozhodli urobiť malý seriál o najčastejšie vyhľadávaných výrazoch na internete s prívlastkom Bratislavská, Bratislavské a Bratislavský.

FOTO: Pozrite si najkrajšie fotografie povodia Dunaja
Fotosúťaž Odfoť a vyhraj, pri ktorej mali súťažiaci zachytiť atmosféru povodia Dunaja či dunajských ostrovov, už pozná svojich víťazov. O naj zážitok a pekný záber sa celkovo podelilo 90 súťažiacich zo Slovenska aj Maďarska, ktorí celkovo do súťaže zaregistrovali 263 fotografií.

Matúš Vallo absolvoval novoročný obed s diplomatmi: Robiť dobré meno mestu aj krajine je veľmi dôležité
Primátor Matúš Vallo začiatkom týždňa absolvoval novoročný obed, organizovaný spolu s Bratislavským samosprávnym krajom za účasti župana Juraja Drobu, s veľvyslankyňami a veľvyslancami krajín pôsobiacimi na Slovensku.

Vedeli ste? V oficiálnom kalendáriu je šesť nových mien: Artur a Dušana majú zmenený dátum
Do oficiálneho kalendária, ktoré je odporúčaným podkladom pre vydavateľov slovenských kalendárov, bolo v období od októbra 2017 do konca septembra 2019 zaradených šesť mien, v prípade dvoch ďalších sa zmenil ich dátum v kalendári.

Dostali ich: Policajti vypátrali lupičov z uplynulého víkendu
V priebehu soboty policajtom nahlásili tri lúpežné prepadnutia. Policajtom sa už podarilo páchateľov dvoch z nich dolapiť.

Mesto ide vyberať nových šéfov múzea a knižnice
Magistrát zverejnil ďalšie výberové konania. Tentokrát na riaditeľov  mestských príspevkových organizácií v oblasti kultúry, konkrétne Múzea mesta Bratislavy a Mestskej knižnice v Bratislave.  Záujemcovia na obe uvedené pozície sa môžu prihlásiť do 24. februára 2020.

Univerzita Komenského otvorí svoje priestory pre záujemcov o štúdium
Univerzita Komenského (UK) v Bratislave otvorí svoje priestory pre záujemcov o štúdium v priebehu prvých mesiacov tohto roka. Informuje o tom na svojom webe.

Strelkyňa Štefečeková: Bol to druhý najlepší rok
Strelcom tradične patrí miesto na piedestáli úspechov slovenského športu v každom kalendárnom roku. Vlaňajší nebol výnimkou.

Nová súťaž pre otužilých: Do Dúbravky prídu ľadové medvede
Viete o tom, že aj v Dúbravke sa budú dať vidieť ľadové medvede? A že aj pred Domom kultúry Dúbravka môže stáť bazén?

Doprava: Na D2 sa stali nehody, tvoria sa kolóny, tunel Sitina uzatvárajú
V Bratislave na diaľnici D2 sa v utorok ráno tvoria kolóny z dôvodu viacerých nehôd.

Jarné prázdniny v Patinciach
(pr) Rozmýšľate nad pobytom vo Wellness Hoteli Patince**** a chcete vedieť, čo všetko môžete objaviť v okolí? Patince ponúkajú možnosti pre rodiny s deťmi, romantické dvojice či páry v najlepších rokoch. Predstavíme Vám zaujímavé tipy na výlety v okolí hotela, ktoré sa oplatí vidieť.

SME

Studne na ostrove Sihoť nie sú ohrozené znečistením Dunaja pri Viedni
Preventívne boli odstavené studne v okolí rakúskej metropoly, k rovnakému kroku pristúpila aj BVS.

Bratislavskí policajti vypátrali ukradnuté auto, páchatelia sa bránili
Auto zastavili vo štvrtok krátko po 17.00 h na ceste medzi Sládkovičovom a Sereďou.

Z Karlovej Vsi už odstránili väčšinu nepojazdných áut
Odstránenie vozidiel pomohlo vyriešiť problém s parkovaním.

O voľbu poštou požiadalo dvetisíc ľudí z Ružinova a Nového Mesta
Medzi žiadosťami objavili aj exotické destinácie ako Indonézia, Malajzia, či Kuba.

Letisko v Bratislave vlani vybavilo 2,3 milióna cestujúcich
Za historickým rekordom z roku 2018 bratislavské letisko zaostalo o 2 470 pasažierov.

Rekonštrukcia Jurkovičovej teplárne pokračuje podľa harmonogramu
Dokončená je obnova najvýznamnejšej časti fasády, teda rezného muriva a čaká sa na inštaláciu okien.

Bratislavské Staré Mesto odhalilo tabuľu zabudnutej leteckej legende Kissovi
Jozef Kiss sa narodil v Bratislave, jeho otec bol Maďar a matka Slovenka.

Predstavenstvo spoločnosti Metro malo dostať vysoké odmeny, mesto to popiera
Odmeny doteraz neboli schválené ani vyplatené.

V Bratislavskom kraji zatvorili pre chrípku prvú školu
Hygienici chcú zabrániť ďalšiemu šíreniu chrípky.

Znečistenie Dunaja v Rakúsku neohrozilo studne na ostrove Sihoť
Znečistenie rieky ropnými látkami zachytili vo Viedni.

V okolí Bratislavy dochádza k necitlivej ťažbe, upozorňuje Iniciatíva Naše Karpaty
Združenie tvrdí, že v lesoch zostávajú holiny, hlboké koľaje a nepriechodné cesty.

Univerzitná nemocnica zrejme prepracuje návrh na parkovisko na Antolskej ulici
Pôvodný plán rátal s tým, že sa parkovisko otvorí v tomto roku.

Bratislava zverejnila na otvorenom portáli zmluvy, faktúry a objednávky
Mesto urobilo ďalší krok k transparentnosti hospodárenia samosprávy.

Kaštieľ v Čunove prejde rekonštrukciou, vznikne v ňom ekologické centrum
Celý projekt má byť hotový v roku 2022.

Bratislava chce zrevitalizovať zanedbané územia, zverejnila štúdiu
V hlavnom meste je v súčasnosti viac ako 132 brownfieldov.

Bratislava vyhlásila nové výberové konania, hľadá šéfa múzea aj knižnice
Nástup nových riaditeľov sa očakáva v máji.

Dve víkendové lúpeže majú na svedomí mladiství páchatelia
Policajti riešili tri prepadnutia v Bratislave.

Voľby do akademického senátu fakulty informatiky sa zrejme zopakujú v marci
Momentálne je senát nefunkčný, pretože v ňom nie sú obsadené všetky miesta.

Bratislavskému letisku pribudne nová linka do ruského Petrohradu
Wizz Air bude lietať do Petrohradu s frekvenciou štyrikrát týždenne.

Na viacerých úsekoch v Bratislave sa tvoria kolóny
So zdržaním do 30 minút musia vodiči počítať v Ivanke pri Dunaji.

Projekt rekonštrukcie Osobného prístavu v Bratislave čaká na územné rozhodnutie
Sbúracími prácami chceli začať ešte v roku 2019.

Vedenie FIIT STU výsledky volieb do akademického senátu prekvapili
Výsledky volieb sú neplatné.

Ružinov spúšťa prvú zónu rezidentského parkovania
Od pondelka bude na pravidlá parkovania dohliadať aj mestská polícia.

Karlovešťania sa sťažujú na hlučnosť obnovenej električkovej trate
Obyvatelia spísali petíciu.

Pri zastávke SAV v Bratislave obnovili premávku trolejbusov
Dopravu museli prerušiť po náraze traktora do stĺpa.

Požiar bytovky v centre Bratislavy sa podarilo uhasiť, nevyžiadal si obete
Požiar vypukol po výbuchu.

Polícia zadržala v Peztržalke cudzincov počas zásahu proti zlodejom áut
V aute sa okrem vodiča nachádzalo šesť osôb, z toho dve v kufri.

Vodárne odstavili pre znečistený Dunaj studne na ostrove Sihoť
Dunaj je v okolí Viedne znečistený ropnými látkami.

Na ťahoch do Bratislavy je zdržanie, dôležitú križovatku riadi polícia
Nehoda spôsobila zdržanie pri Rovinke.

Polícia pátra po osobách, ktoré poškodili dvere predajne v obchodnom centre na Pribinovej
Neznáme osoby spôsobili škodu vo výške 8000 eur.

Zimný štadión v Dúbravke otvoria vo februári
Štadión na Harmincovej ulici v polovici decembra zasiahol požiar.

Bratislavský hrad ponúka výstavu o páde komunistického režimu
Ide o jeden z najvýznamnejších míľnikov moderných slovenských dejín.

Motoristi môžu využívať aplikáciu o regionálnych cestách
V webovej aplikácii Bratislavského kraja sa vodiči dostanú k informáciám o rekonštrukciách.

Termín návratu električky do Dúbravky ostáva stále nejasný
Celkové dokončenie modernizácie Dúbravsko-karloveskej radiály stanovili na 12. september 2020

Za skládkovanie odpadu za rok OLO zaplatí 930-tisíc eur bez DPH
Bratislava za jeden rok vyprodukuje 15-tisíc ton zmesového komunálneho odpadu.

V centre Bratislavy električky opäť premávajú po svojich pôvodných trasách
Obmedzenia zapríčinila zlomená koľajnica.

Do starších kĺbových autobusov bratislavskej MHD namontujú klimatizáciu
V lete 2022 by mal mať DPB sto percent klimatizovaných autobusov, spresnil Vallo.

Reduta ponúka tento týždeň operné predohry a zbory
Program zaznie pod taktovkou operného dirigenta Christopha Campestriniho.

Obyvatelia môžu nahlasovať neschodnosť ciest a chodníkov
Cesty a chodníky začali v utorok skoro ráno posypávať aj v centrálnej bratislavskej mestskej časti.

Po páde na ľade ošetrili v bratislavskej univerzitnej nemocnici už sto ľudí
Nemocnica upozorňuje chodcov, aby zvýšili opatrnosť.

Aktuality magistrátu

Bratislava posúva hranice transparentnosti
Bratislava posúva hranice transparentnosti

Hlavné mesto zverejnilo urbanistickú štúdiu na nevyužité územia, tzv. brownfieldy
Hlavné mesto zverejnilo urbanistickú štúdiu na nevyužité územia, tzv. brownfieldy

Výberové konania na riaditeľa/ku Múzea mesta Bratislavy a Mestskej knižnice v Bratislave
Výberové konania na riaditeľa/ku Múzea mesta Bratislavy a Mestskej knižnice v Bratislave

Víťazi Bratislavskej ceny za šport
Víťazi Bratislavskej ceny za šport

Do konca januára je potrebné podať daňové priznanie k dani z nehnuteľností
Do konca januára je potrebné podať daňové priznanie k dani z nehnuteľností

Príďte sa s nami rozlúčiť so starým a privítať Nový rok 2020
Príďte sa s nami rozlúčiť so starým a privítať Nový rok 2020

Premávka MHD počas Vianoc a Nového roka
Premávka MHD počas Vianoc a Nového roka

Vianoce a správne nakladanie s odpadom
Vianoce a správne nakladanie s odpadom

OZNAM - prerokovanie urbanistickej štúdie
OZNAM - prerokovanie urbanistickej štúdie

Bratislavský portál otvorených dát ponúka už vyše päťsto datasetov
Bratislavský portál otvorených dát ponúka už vyše päťsto datasetov

Zimné mláďatká v ZOO
Zimné mláďatká v ZOO

Spustenie Karloveskej radiály a zmeny v linkovaní električiek
Spustenie Karloveskej radiály a zmeny v linkovaní električiek

Betlehemské svetlo bude svietiť v Primaciálnom paláci
Betlehemské svetlo bude svietiť v Primaciálnom paláci

Pustili sme sa do nevyhnutnej obnovy vozidlového parku
Pustili sme sa do nevyhnutnej obnovy vozidlového parku

Menšie riešenia pre verejné priestory v Bratislave navrhne ateliér Plusminusarchitects
Menšie riešenia pre verejné priestory v Bratislave navrhne ateliér Plusminusarchitects

Posledné tohtoročné mestské zastupiteľstvo
Posledné tohtoročné mestské zastupiteľstvo

Zo zasadnutia mestského zastupiteľstva
Zo zasadnutia mestského zastupiteľstva

Výsledky súťaže Deti pre Bratislavu 2019
Výsledky súťaže Deti pre Bratislavu 2019

Dôvody odkladu spustenia Dúbravsko-Karloveskej radiály
Dôvody odkladu spustenia Dúbravsko-Karloveskej radiály

Vyhlasujeme súťaž na „Živé námestie“
Vyhlasujeme súťaž na „Živé námestie“