Panorama.sk in SlovakEN
Počasie

Bratislava

Bratislavské
noviny

Bratislavčania začali v Liptove hľadať chaty na trojmesačný prenájom
„Každý, kto chcel z Bratislavy ujsť, tak urobil už včera,“ hovorí Ján, ktorý v dedinke pri Liptovskom Mikuláši prenajíma chalupu. „Včera o siedmej večer bola smerom do Popradu kolóna áut, v drvivej väčšine s bratislavskými značkami. Na strechách skialpinistické lyže a bicykle, v autách celé rodiny alebo partie. O prenájmy chalúp je stále záujem.“

Karanténne opatrenia: Cesta k lekárovi do hlavného mesta mu trvala 6 hodín
Ranná cesta nášho čitateľa z mesta na západnom Slovensku do Bratislavy trvala približne päťkrát dlhšie ako za bežných dní. Vycestovať musel kvôli dlhoplánovanému lekárskemu vyšetreniu v hlavnom meste.

FOTO: Boli sme sa pozrieť na nákupy v hypermarketoch - kde sa tvorili najdlhšie rady?
Blížiaca sa Veľká noc každoročne naženie najmä do potravinových reťazcov veľa ľudí a tento rok je situácia špecifickejšia v tom, že obchody sú pre antivírusové opatrenia kapacitne obmedzené a tak je nakupovanie časovo náročnejšie. Boli sme sa pozrieť, aká je dnes situácia pred najznámejšími bratislavskými hypermarketmi...

Nové Mesto odkladá spustenie pilotnej parkovacej rezidentskej zóny
Nové Mesto odkladá pre situáciu okolo nového koronavírusu spustenie pilotného rezidentského parkovania v okolí Tehelného pola.

Ako dnešný Deň Rómov vnímajú samotní predstavitelia tohto etnika?
Presne pred 49 rokmi sa uskutočnil 1. oficiálny kongres Rómov v Londýne. Zástupcovia rómskeho hnutia vtedy položili základný kameň pre oficiálne fungovanie tejto marginalizovanej skupiny vo svete. Odvtedy má svoj jazyk a dohodu o prijatí rómskej hymny, vlajku, ale aj etnické pomenovanie Róm - Rómka. Ako tento deň vnímajú Peter Pollák a Denisa Havrľová?

Slovensko hlási rekordný počet pozitívne testovaných: Za včera máme 101 prípadov
V utorok na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov koronavírusu pri 2042 testoch. Vírus sa už nachádza vo viacerých osadách.

Matovič tvrdí, že sa kontroly vymkli z rúk, ministerstvo vnútra sa odvoláva na uznesenie vlády
Policajné kontroly v súvislosti s obmedzením pohybu, ktoré si na viacerých miestach vyžiadali dopravné zápchy, mali byť náhodné. Tvrdí to premiér Igor Matovič.

Premiér Matovič: Všetci sme na jednej lodi, veriaci i neveriaci, a verím, že to zvládneme
Všetci sme na jednej lodi, veriaci a neveriaci. Po stretnutí so zástupcami cirkví to v stredu uviedol predseda vlády Igor Matovič. Zároveň verí, že situáciu zvládneme.

Zúfalí pekári, obchodníci i výrobcovia potravín: Kolóny im môžu spôsobiť obrovské škody
Obrovské kolóny na vstupoch do väčších miest, kontroly medzi okresmi, nervozita vodičov a oneskorené dodávky potravín do obchodov. Toto je realita dnešného dňa, odkedy na celom Slovensku platí obmedzený voľný pohyb osôb. Na ďalší problém upozorňujú vo svojom stanovisku pekári, potravinári i obchodníci.

OLO bude počas Veľkej noci odvážať odpad v upravenom režime
Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) bude počas veľkonočných sviatkov zabezpečovať odvoz odpadu v upravenom režime.

Spoj a vyfarbi.
Spojte body podľa poradia a nakoniec stačí už len pekne vyfarbiť.

Labyrint: Nájdi správnu cestu (9. časť)
Precvičte si svoje logické myslenie.

Doprava kolabuje: Richard Sulík vo videu kritizuje premiéra a prijaté opatrenia
Po celom Slovensku sa dnes tvoria kilometrové zápchy na inak poloprázdnych diaľniciach. Minister hospodárstva Richard Sulík vyjadril nespokojnosť s aktuálnou situáciou na cestách, hovorí, že to je šialené a musí to skončiť. Zároveň sa obyvateľom ospravedlňuje.

Veľkonočné sviatky vystihujú podstatu kresťanstva - tento rok však budú iné...
Veľká noc je najstarším a najvýznamnejším sviatkom kresťanského cirkevného roka, počas ktorého si kresťania pripomínajú umučenie, smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Termín Veľkej noci nie je stály, každoročne sa mení. Tento rok sa veriaci v kostoloch nezídu, dôvodom je zabránenie šíreniu nového koronavírusu.

FOTO: Nerozšíri sa nákaza? Tvoria sa kolóny, vodiči podpisujú policajtom dotazníky tým istým perom
Na Slovensku platí od stredy polnoci obmedzenie voľného pohybu osôb. Opatrenie, ktoré platí až do pondelka 13. apríla, má za cieľ zabrániť masovému presunu ľudí počas Veľkej noci a znížiť tým riziko prenosu koronavírusu, no od rána spôsobuje na hraniciach okresov kolóny. Nášho čitateľa však zaskočil ešte jeden fakt a obáva sa, či sa takto nákaza skôr nerozšíri.

Obývačková výzva pre Slovensko - deti, cvičte s nami!
Každý deň o 16:15 hod. zverejňujú na sociálnych sieťach krátky tréning, podľa ktorého môžu deti doma cvičiť, natočiť sa a poslať video späť. Deti potom odmeňujú v žrebovaní vecnými cenami.

Policajti i hasiči budú mať počas krízovej situácie nárok na platené voľno
Policajti, hasiči a záchranári budú mať nárok na služobné platené voľno v čase mimoriadnej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19.

Zisťovali sme: Lekári skúšajú nádejné lieky na koronavírus. Ktorí pacienti ich môžu dostať?
Desiatky nádejných liekov, ktoré by mohli zabrať na ochorenie COVID-19, sa testujú nielen v laboratóriách, niektoré už odskúšali aj samotní pacienti. Možno práve jeden z nich zachránil život českému taxikárovi. Zisťovali sme, o aké liečivá ide a v akom prípade by ich podali chorým  naši lekári.

Nájdi 10 rozdielov (časť 9.)
Nájdete drobné odlišnosti?

"Zákaz vychádzania" počas Veľkej noci: Policajti vysvetľujú detaily
Ako už pravdepodobne viete, na základe uznesenia vlády a nariadenia hlavného hygienika budú na území Slovenska platiť mimoriadne opatrenia v podobe obmedzenia pohybu a zákazu vychádzania v termíne od 8. apríla od 00:00 h do 13. apríla 23:59 (streda až pondelok). Keďže medzi ľuďmi panuje veľa dohadov, policajti sa rozhodli podať vysvetlenie.

Na výpadovke z Bratislavy sú pre nehodu kolóny
V hlavnom meste na Ceste na Senec na úrovni Zlatých pieskov v smere von z mesta sa stala dopravná nehoda. Blokovaný je jeden pruh a vodiči v kolóne stratia asi 30 minút.

Koronavírus na Slovensku: Koľkí sa už vyliečili, koľko ľudí je na JIS-ke a pľúcnej ventilácii?
Hoci v týchto dňoch sme si zvykli skôr na zlé správy, niektoré určite potešia. napríklad informácie o vyliečených ľuďoch z ochorenia Covid-19.

FOTO: Na Rajskej ulici zbúrali aj posledný z pôvodných rodinných domov - čo na jeho mieste vyrastie?
Už len naozaj tí najstarší pamätníci si spomenú, že napríklad na Dunajskej ulici kedysi bolo množstvo prízemných domov. Všetky sa ešte za minulého režimu asanovali a na ich mieste vyrástli nové objekty. Posledným mohykánom z pôvodnej zástavby v tejto časti Starého Mesta bol rodinný dom na Rajskej. Pred niekoľkými dňami ho však tiež zrovnali so zemou...

V boji proti koronavírusu mestským častiam Bratislavy pomôže aj spoločnosť JTRE
Developerská spoločnosť JTRE vyčlenila na podporu tých, ktorí sú v prvej línii boja proti epidémii, sumu 300-tisíc eur. Pomoc bude rozdelená medzi mestské časti Staré Mesto, Ružinov, Nové Mesto, Vajnory, Karlova Ves a Petržalka.

Aj Bratislavské bábkové divadlo sa svojim divákom prihovára online
Bratislavské bábkové divadlo (BBD) sa svojim divákom v čase pandémie ochorenia COVID-19 prihovára online. Cyklus originálneho čítania a improvizovaného divadla nesie názov Rozprávky spod rúška. Program je bezplatný a prístupný pre všetkých, ktorí nechcú prísť v izolácii o kontakt s kultúrou.

Expert na motorke: Opitý, bez prilby a jazdil napriek zákazu
Niektorí ľudia sú nepoučiteľní. Príkladom je aj motorkár, ktorého policajti zadržali v bratislavskej Vrakuni.

Slovensko má 47 nových potvrdených prípadov koronavírusu
Slovensko má takmer 600 nakazených, za včerajší deň pribudlo 47 prípadov.

OZ Vagus upozorňuje na dopady pandémie: V marci pribudlo v Bratislave 8 prípadov straty domova
Aktuálne nariadenia obmedzujú ich prístup k pitnej vode, jedlu, informáciám a sociálnym službám a postihujú ľudí závislých na krátkodobých brigádach a nepravidelných formách zárobku.

Dúbravka odpovedá na otázky týkajúce sa materských a základných škôl...
Ako budú prebiehať zápisy do materských škôl, ako prihlásiť dieťa do základnej školy? Máme platiť za školský klub? Ako je to s platbami pre združenie rodičov? S týmito otázkami, ktoré sa opakujú a trápia viacerých sa obracajú aj občania Dúbravky na Miestny úrad a preto im kompetentní odborníci z MČ vypracovali najdôležitejšie odpovede.

"Podarila sa veľká vec." Slovenskí vedci vyrobia 100-tisíc testov, vývoj zafinancovala nadácia ESET
Slovenskí vedci pripravujú kvalitný test na koronavírus. Oznámil to vedec a člen permanentného krízového štábu Robert Mistrík na brífingu s premiérom Igorom Matovičom.

Čo presne a koľko hodín sa budú deti učiť? ŠPÚ pripravuje odporúčanie pre školy
Štátny pedagogický ústav a rezort školstva po Veľkej noci zverejnia, na ktoré vzdelávacie oblasti a obsah by sa mali školy podľa ročníkov prioritne zamerať a aká by mala byť priemerná, respektíve maximálna týždenná hodinová záťaž žiakov na jednotlivých stupňoch vzdelávania. Uviedla to Miroslava Hapalová, ktorá je poverená riadením ŠPÚ.

Lekári varujú: Pre bábätká môže byť nosenie rúšok nebezpečné
Malým bábätkám nie je vhodné na ochranu pred novým koronavírusom dávať na tvár rúška, upozorňujú na to lekári.

Vozidlá MHD premávajú už takmer mesiac skoro prázdne - má význam v nich kontrolovať cestovné lístky?
Výskyt koronavírusu výrazne ovplyvnil aj fungovanie bratislavskej MHD. Nakoľko sú od marca zatvorené školy a mnoho ľudí zostalo doma s deťmi a prestalo chodiť do práce, tak vyťaženosť liniek výrazne poklesla. Zisťovali sme, či DPB posiela aj do poloprázdnych spojov revízorov, respektíve či nie je prípadná kontrola cestovných lístkov v týchto dňoch zbytočným rizikom.

Vláda schválila zákaz vychádzania cez Veľkú noc: Zakázané je aj zhromažďovanie ľudí, ktorí nežijú v jednej domácnosti
Zákaz vychádzania platí od stredy 8. apríla od 00:00 a skončí v pondelok 13. apríla o 23:59.

Minister Krajčí: Slovensko má prvé dve úmrtia na ochorenie COVID-19
Slovensko má potvrdené prvé dve úmrtia na ochorenie COVID-19. Pred pondelkovým rokovaním vlády o tom informoval minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO).

Verejný priestor na rohu Židovskej ulice pri tuneli zmenil svoju tvár
Verejný priestor na rohu Židovskej ulice v Bratislave, pred vjazdom do električkového tunela, dostal nový vzhľad.

Naučte sa s deťmi kresliť jednoduchšie (časť 7.)
Jednoduchý spôsob, ako naučiť deti kresliť jednoduché veci.

Nájdi správny tieň. (2. časť)
Priraďte správny tieň k obrázku.

KURIOZITA: Vincent Hložník má v Bratislave svoju ulicu a zdá sa, že mu patrí aj jedno parkovisko...
Vlani sme si pripomenuli nedožité sté výročie od narodenia významného slovenského maliara, grafika, ilustrátora a sochára Vincenta Hložníka. Výtvarník zomrel v roku 1997 vo veku 78 rokov a dnes ho pripomína napríklad aj po ňom pomenovaná ulica v Karlovej Vsi. Na Dlhých dieloch mu však podľa aktuálnej fotografie patrí aj súkromný pozemok s parkoviskom...

Omaľovánok nie je nikdy dosť! (8.časť)
Ďalšia séria omaľovánok.

Odsúdili vraha Kuciaka a Kušnírovej: Strelec Miroslav Marček dostal 23 rokov
Miroslav Marček sa priznal k vražde novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a podnikateľa Petra Molnára.

Miestny úrad v Petržalke funguje od pondelka v obmedzenom režime
Miestny úrad v bratislavskej Petržalke funguje od pondelka v obmedzenom režime. Mestská časť týmto opatrením eliminuje vysokú koncentráciu zamestnancov na úrade v čase šírenia nového koronavírusu. Obmedzený režim má trvať do 21. apríla.

Dôležitá správa: Na základných školách sa zastavuje známkovanie
Na základných školách sa od pondelka pri priebežnom hodnotení počas prerušeného vyučovania zastavuje klasifikácia, teda známkovanie. Uviedla to Miroslava Hapalová (na fotografii), poverená riadením Štátneho pedagogického ústavu (ŠPÚ).

Na Covid-19 pozitívne testovali ďalších 49 ľudí: Väčšina je z jednej karantény z Tirolska
Ako informoval premiér Matovič, 15 ľudí bolo pozitívne testovaných štandardne a 34 z jednej karantény, ktorí docestovali z rakúskeho Tirolska.

Prezidentka podpísala zdravotnícky zákon v súvislosti so súčasnou krízou
Prezidentka SR Zuzana Čaputová podpísala zákon o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v oblasti zdravotníctva.

FOTO: Pamätáte sa na časy, keď sa po Moste SNP prechádzali ľudia? A aký bol pôvodný názov kaviarne?
Zaujímavý záber na Most SNP krátko pred jeho kolaudáciou nám poslal Bratislavčan Otto Danay. Žiadne auto či autobus, ale ľudia na prechádzke. Hoci značka upozorňuje, že prechod pre peších je zakázaný, kto by si dal ujsť príležitosť prejsť sa po ňom! Pamätáte si na tie časy? Aj na pôvodný názov kaviarne, spojenej s vyhliadkovou plošinou?

Súd v kauze vraždy Jána Kuciaka sa koná bez prítomnosti obžalovaného Marčeka
V Pezinku sa dnes ráno začal proces v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Radíme: Onkologickí pacienti majú väčšie riziko nákazy koronavírusom
Jednou z rizikových skupín v súvislosti s novým koronavírusom, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, sú onkologickí pacienti. Podľa štúdie hospitalizovaných pacientov s COVID-19 z 575 nemocníc v Číne, medzi najviac ohrozených patria pacienti s rôznymi typmi rakoviny krvi – leukémiou, lymfómami a myelómami.

Táto bratislavská služba vám v čase koronavírusu expresne prinesie nákup domov alebo doručí zásielku
(pr) Slovenská populárna aplikácia HOPIN, ktorú ste doteraz mohli používať na prepravu v meste, sa rozhodla v tejto mimoriadnej situácii pomôcť tisíckam zákazníkov a vytvorila jednoduchý internetový obchod - HOPIN SHOP. Môžete si na ňom objednať potraviny a drogériu, ktorú doručia záujemcom už do 2 hodín až pred dvere. Expresne doručia aj ľubovoľné zásielky, jedlo či dokumenty.

VIDEO: Pri týchto záberoch tuhne krv v žilách. Vodič sa rútil v protismere, nakoniec vyletel z cesty
Šialenú jazdu vodiča zaznamenala v bratislavskej Záhorskej Bystrici Petra, ktorá následne zavolala policajtov. Vodič bol podľa toho, čo videla, úplne opitý.

SME

Nové Mesto odloží spustenie rezidentského parkovacieho systému
Dôvodom je mimoriadna situácia a prijaté bezpečnostné opatrenia proti šíreniu koronavírusu.

Na hraniciach Bratislavy pre opatrenia vlády skolabovala doprava
Kraj odporúča ľuďom cestu do Bratislavy podľa možnosti úplne zrušiť.

V Bratislave bude odvoz odpadu počas sviatkov v upravenom režime
Na Veľkonočný pondelok odvoz odpadu nebude.

Na výpadovke z Bratislavy sú pre nehodu kolóny
Vodiči v kolóne stratia asi pol hodiny.

Prímestské autobusy budú premávať aj počas sviatkov, avšak obmedzene
Cestujúci musia mať rúška či adekvátnu náhradu a nastupovať len zadnými dverami.

Pozrite si, ako pokračuje modernizácia Karlovesko-dúbravskej radiály
Od začiatku mája je naplánovaná najťažšia etapa modernizácie.

Verejný priestor na rohu Židovskej ulice pri tuneli dostal nový vzhľad
Hlavné mesto a mestská časť Staré Mesto ukončili práce na spoločnom projekte.

Dopravný podnik zaviedol ďalšie opatrenia
Týkajú sa predovšetkým dezinfekcie tyčí, držadiel a iných dotykových plôch.

Karlova Ves rozdá potraviny obyvateľom v sociálnej núdzi
Mestská časť okrem toho zabezpečuje donášku potravín a liekov najstarším.

Zostaň silné, Slovensko. Vysvietené UFO podporilo boj proti koronavírusu
Odkaz svietil na pilieroch Mosta SNP.

Termín procesu s dvojicou psychiatrov pre koronavírus zrušili
Dvanásťročná kauza sa zatiaľ neukončí.

Cez Muničák k horárni Krasňany. Obnovená cesta je vhodná pre peších aj bicykle
Trasa je pre cyklistov jednosmerná.

Na poslanecké miesto v Petržalke po Budajovi nastúpi Kríž
Budaj sa po nástupe na post ministra vzdal mandátu.

Vedenie Bratislavy prijalo nové opatrenia proti šíreniu koronavírusu
Zmany sa týkajú cestovania MHD, ale aj regulácie ľudí na frekventovaných miestach.

Bratislava predstavila tri scenáre dopadu koronavírusu
Na základe troch rôznych scenárov spracúva tím odborníkov plán na riešenie krízy.

Magistrát hľadá dobrovoľníkov pre pomoc mestskému terénnemu tímu
Ľudia bez domova sú obzvlášť zraniteľnou skupinou.

Múzeum je otvorené návštevníkom online
Cez Blog múzeum virtuálne priblíži návštevníkom rôzne témy zo života múzea.

Petržalka a Vrakuňa rozdávajú ochranné rúška
K rúškam majú prístup najmä seniori.

Vallo chce nájsť spôsob, aby zasadlo mestské zastupiteľstvo
Marcové zastupiteľstvo bolo pre pandémiu nového koronavírusu zrušené.

Bratislavský kraj začal variť jedlo pre ľudí bez domova
Kraj začína so sto porciami jedla denne, neskôr chce počet zvýšiť na tristo porcií.

V Bratislave vysadili sakurové aleje
Aleje vysadili k 100.výročiu vzťahov medzi Japonskom a Slovenskom.

Bratislavský samosprávny kraj posilnil niektoré prímestské spoje
Ďalšie autobusové linky pribudli po pripomienkach vodičov a cestujúcich.

Najviac pozitívne testovaných Bratislavčanov je z Ružinova
V mestskej časti Ružinov bolo ochorenie COVID-19 doposiaľ potvrdené u 33 pacientov

V Bratislavskom kraji posilnili prímestské autobusové spoje
Situáciu monitorovali a vyhodnocovali aj na základe pripomienok cestujúcich.

Zberný dvor na Starej Ivanskej ceste je opäť otvorený
Z dôvodu hygienických opatrení spoločnosť upozorňuje na dlhšie čakacie lehoty.

Bratislavské OLO otvorilo zberný dvor, platia prísne opatrenia
Vstup bude povolený len osobám s ochranným rúškom a rukavicami.

Staré Mesto nekupovalo predražené rúška
Firma JAMINI nemá certifikáciu, uviedla starostka Zuzana Aufrichtová.

Dobrovoľníci za dva týždne ušili a rozviezli 2200 rúšok
Dodnes ušité rúška dostalo 26 organizácií, medzi nimi aj ľudia bez domova.

Niektorí obyvatelia Ružinova už prekonali ochorenie COVID-19
Najnovší test u nakazenej riaditeľky škôlky a ďalšej rodiny z Ružinova bol negatívny.

Bratislava pokračuje s obnovou Horského parku, topoľovú aleju nahradí dubovou
Aleja je situovaná popri hlavnej promenáde.

Nové Mesto prerušilo vybavenie finančnej pomoci pri narodení dieťaťa
Dôvodom je dočasné zrušenie stránkových hodín na novomestskom miestnom úrade.

Vedenie Podunajských Biskupíc zabezpečilo obyvateľom rúška z vlastných zdrojov
Starosta získal na nákup ochranných pomôcok finančné prostriedky vo výške 48 350 eur.

Bratislava hľadá zdravotníkov i sociálnych pracovníkov do karanténneho mestečka
V Bratislave žije vyše štyritisíc ľudí bez domova, ktorí v prípade karantény nemajú kam ísť.

Ministerstvo dopravy podporilo modernizáciu Dúbravsko-Karloveskej radiály
Ukončenie modernizácie električkových tratí v Karlovej Vsi je plánované na september.

Obnovu Karlovesko-dúbravskej radiály v Bratislave zaplatia z eurofondov
Doteraz sa zrealizovali dve etapy obnovy, tretia bude najzložitejšia.

Bolt spúšťa v Bratislave dovoz čerstvých potravín a jedál z reštaurácií
Taxislužba spúšťa od utorka službu pod názvom Bolt Food.

Na Dopravnej ulici zrejme niekto odpálil bankomat
Explóziu vyšetruje polícia.

Bratislavský kraj spúšťa nový webový projekt Pomôžme si
Projekt spája tých, ktorí potrebujú pomoc s tými, ktorí pomoc ponúkajú.

Devínska Nová Ves sprísnila monitorovanie dodržiavania opatrení
Devínska Nová Ves vytvorila krízové hliadky ako reakciu na porušovanie karantény.

Staré Mesto spúšťa projekt Staromestské seniorské menu v Propelleri
Jedlo je potrebné objednať si vždy deň vopred a cena jedného menu je 3,50 eur.

Aktuality magistrátu

Sfunkčnili sme priestor na rohu Židovskej ulice
Sfunkčnili sme priestor na rohu Židovskej ulice

Nové opatrenia v meste v súvislosti s koronavírusom
Nové opatrenia v meste v súvislosti s koronavírusom

Scenáre dopadu koronavírusu na Bratislavu
Scenáre dopadu koronavírusu na Bratislavu

MÚZEUM MESTA BRATISLAVY ONLINE
MÚZEUM MESTA BRATISLAVY ONLINE

Turistom vo vlastnom (hlavnom) meste!
Turistom vo vlastnom (hlavnom) meste!

Dobrovoľníci BDC za 2 týždne ušili a rozviezli 2.200 rúšok
Dobrovoľníci BDC za 2 týždne ušili a rozviezli 2.200 rúšok

Aj ZUŠ a CVČ v Bratislave šijú ochranné rúška
Aj ZUŠ a CVČ v Bratislave šijú ochranné rúška

OLO otvorí zberný dvor na Starej Ivanskej a umožní dovoz odpadu do spaľovne vo Vlčom hrdle
OLO otvorí zberný dvor na Starej Ivanskej a umožní dovoz odpadu do spaľovne vo Vlčom hrdle

Oznámenie o zrušení stretnutia primátora s talentovanou mládežou
Oznámenie o zrušení stretnutia primátora s talentovanou mládežou

V Bratislave pribudli jedinečné sakurové aleje
V Bratislave pribudli jedinečné sakurové aleje

MDPOH ponúka online programy a podujatia pre deti aj dospelých
MDPOH ponúka online programy a podujatia pre deti aj dospelých

Daň z nehnuteľností bude na splátky
Daň z nehnuteľností bude na splátky

MMB ONLINE: STOP NUDE - Povedačky z múzea
MMB ONLINE: STOP NUDE - Povedačky z múzea

Potrebujeme zvýšiť možnosť testovania
Potrebujeme zvýšiť možnosť testovania

Opatrenia v kultúre
Opatrenia v kultúre

Novinky na OpenData portáli
Novinky na OpenData portáli

Koronavírus zasiahol aj do modernizácie električkovej trate
Koronavírus zasiahol aj do modernizácie električkovej trate

Infolinka pre seniorov
Infolinka pre seniorov

Magistrát začal distribuovať prvé rúška
Magistrát začal distribuovať prvé rúška

Výberové konania do mestských organizácií hlavného mesta sú prerušené
Výberové konania do mestských organizácií hlavného mesta sú prerušené